w

Freediving na koniec roku

Z okazji zbliżającego się końca roku 2017 nasz kolega i osobisty trener freedivingu Piotr Lenartowicz – Pitoras udostępnił nowy film ze wcześniej nie publikowanych kawałków.

Freediving podsumowanie 2017

Oczywiście jak zawsze fajnie i rzeczowo pokazane zmagania freedivera z wodą. Kiedyś też by fajnie było podobnie cieszyć się z freedivingu. Niestety ograniczenia czasowe i ćwiczenia ze Scuba Divingiem nie pozwalają nam tak często na zabawę w nurkowanie na bezdechu.

Z ciekawostek doszliśmy do porozumienia z Piotrem i postaramy się w sezonie 2018 przedstawić czytelnikom Nurek Amator więcej ciekawych informacji dotyczących freedivingu.

Nie będzie to zmiana tematyki blogu a jego naturalne poszerzenie. Tak więc spokojnie, wszystko pozostaje po staremu ale postaramy się przedstawić Wam kilka nowych publikacji jak zacząć przygodę z freedivingiem.

Już dziś zapraszamy również na kanał Piotra: https://www.youtube.com/channel/UCWdYK0Ej09Chp_8eLSC_7jA

Freediver idzie w Scuba Diving

Jeszcze nie tak dawno to Piotr uczył nas podstaw freedivingu. A już wkrótce to On stanie się kursantem, gdyż z “nieoficjalnych” doniesień szykuje się do zmierzenia ze Scuba Divingiem. Będziemy trzymali kciuki za kurs i egzamin OWD oraz będziemy służyli pomocą i doświadczeniem.

Już teraz szykujemy dla Piotra materiały i poradnik na co warto zwrócić uwagę idąc na OWD. Co nam i naszym czytelnikom sprawiało najwięcej trudności… a było tego trochę! Resztę dowie się na kursie i od swojego instruktora. Nam pozostaje trzymać kciuki i obserwować jego zmagania.

Czyli Piotr zakłada ciężki sprzęt i idzie się bawić z “dużymi chłopcami”… a na pewno obładowanymi.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pierwsze nurki z Płetwalem

Ostatnie nurkowanie w roku 2017