w

GoPro – Vanilla Sky Project 2018

Świetny film dokumentalny o eksploracji jaskiń w roku 2018. Czyli o nurkowaniu w nieznane. Nurkowanie jaskiniowe z serii eksploracji z GoPro.

Vanilla Sky Project 2018

Po oficjalnej serii GoPro „Searching the Maya Underworld – Quest for the Earth’s Biggest Cave”, badania zespołu Vanilla Sky Project trwają.

Szukając i spacerując w pobliżu niedawno odkrytego systemu MOAC, zespół znajduje kilka cenot, które warto zbadać. Kiedy sprawdzają ostatni cel na dany dzień, znajdują specjalne miejsce, które natychmiast przyciąga ich uwagę.

Poznaj O’ho Tucha, wspaniałą nową cenote odkrytą przez zespół Vanilla Sky Project 2018. Po kilku nurkowaniach zwiadowczych drużyna szybko rozbija obóz i rozpoczyna eksplorację jaskini, która wydaje się iść i iść i iść.

Eksploracja jaskini Meksyku, jak to się dzieje. Wystrzelono w 100% na HERO 6 Black®. Oświetlenie świateł nurkowych BigBlue.

Część 1

Część 2

 

Zobacz inne projekty GoPro

GoPro – “Yab Yum” – W poszukiwaniu Majów pod wodą

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Obudowa podwodna dla Sony A7R IV

Dni Otwarte w Tecline Academy