w

Obudowa podwodna dla Sony A7R IV

Czy można zabrać pod wodę Sony A7R IV? Oczywiście, że tak na rynku pojawiły się dwie nowe obudowy podwodne Ikelite 200DL oraz Nauticam NA-A7RIV.

Nowe obudowy to świetna wiadomość dla wszystkich, rozważających zakup nowego “flagowca” od Sony. Wreszcie można rozpocząć nasze podwodne foto-video przygody korzystając z A7R IV.

Obudowa Ikelite 200DL dla Sony A7R IV

Obudowa została wykonana z wytrzymałego plastiku (poliwęglan). Pozwoli nam zabrać nasz aparat na głębokość 60m.

Obudowa daje nam możliwość swobodnej obsługi aparatu. Dodatkowo możemy skorzystać z szerokiej gamy akcesoriów i portów. Cena detaliczna to 1695$ za podstawową wersję.

Więcej o obudowie: Opis na blogu lub odnośnik do obudowy Na stronie Ikelite

Obudowa podwodna Nauticam NA-A7RIV

Nowa obudowa Nauticam NA-A7RIV pozwala zabrać nam naszego S7R IV na głębokość, aż 100m. Obudowa wykonana z aluminium. Będzie cięższa od poprzednika, ale na pewno bardziej wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Oczywiście jak zawsze Nauticam oferuje szeroką gamę akcesoriów. Sugerowana cena detaliczna to 3050$

Produkt dostępny tutaj

Co wybrać?

Na pytanie co wybrać, nie można wprost odpowiedzieć, Obie firmy są szanowane oraz produkują bardzo dobre obudowy podwodne. Ikelite będzie lżejsza do transportu oraz tańsza. Nauticam będzie cięższy i droższy w zamian pozwoli nam zejść głębiej oraz będzie bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 najlepszych miejsc do nurkowania w Egipcie

GoPro – Vanilla Sky Project 2018