w

W grudniu zarażamy nurkowaniem

W grudniu zarażamy nurkowaniem. Czyli akcja dla fanów nurkowania, którzy chcą podzielić się swoją pasją ze znajomymi. Oto jak działa nasza nurkowa akcja…

Rozmawiamy w grupie Facebook

Jeśli jeszcze nie jesteś częścią grupy Nurek Amator, zapraszamy do polubienia i dołączenia do naszej grupy o nurkowaniu:

https://www.facebook.com/groups/nurekamator/

Przywitać się wypada i zaprosić swoich znajomych do polubienia grupy. Staramy się co tydzień publikować nowinki, z fascynacji jaką jest nurkowanie. Jednocześnie chętnie poznamy Twoje przygody z nurkowaniem.

Celem utworzenia grupy było dostarczanie ciekawostek dla rozpoczynających przygodę z nurkowaniem a jednocześnie wzajemne poznanie się! A więc jeśli chcesz być częścią fajnej grupy nurkowej on-line, odwiedź już dziś naszą grupę Nurek Amator.

Czemu w o nurkowaniu w grudniu?

Grudzień to świetna okazja do poznania się. Ci, którzy nie wbijają się właśnie w suchy skafander i nie są na wodach otwartych mają odrobinę czasu na refleksje nad mijającym sezonem 2017.

Tak, koniec roku coraz bliżej. To dobry pomysł by zaplanować swoje nurkowanie w nadchodzącym błyskawicznie roku 2018. Porozmawiać o planowanych wyjazdach, poznać buddy do nurkowania czy pochwalić się swoimi przygodami.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Daj się zaskoczyć nurkowaniem w Polsce

Najpękniejsza rzeka do nurkowania w Polsce – Piaśnica