w

HYDROS PRO – hybrydowe BCD od Scubapro

Scubapro wciąż zadziwia, dziś przedstawiamy hybrydę między jacketem a profesjonalnym skrzydłem dla nurków technicznych. Ciekawy koncept sprzętu, możliwego do uzbrajania na podobieństwo skrzydeł DIR ale w kompaktowej wadze jacketu.

Składamy sobie HYDROS PRO

Nowy produkt ma pogodzić świat jacketów rekreacyjnych z dostosowaniem pod potrzeby i wszechstronnością skrzydeł technicznych. Zmieniony worek, nowy system uprzęży oraz bardzo elastyczna konstrukcja zapewnia wygodę oraz lekkość podczas podróży.

Jest to na pewno świetne rozwiązanie dla osób podróżujących nurkujących rekreacyjnie. Dodatkowym atutem jest wymienność każdego z elementów, które są łączone ze sobą mechanicznie za pomocą śrub ze stali nierdzewnej.

Ale zobaczcie sami na czym polega system HYRDOS PRO

Lekki, wytrzymały, nowoczesny BCD

HYRDOS PRO odróżnia się od innych systemów na rynku. Swoją lekkością oraz elastyczną konstrukcją. Wygląda na idealnego partnera podczas podróży (obok mniejszego system Sidemount).

Uniwersalna kompatybilność z singlem oraz nowy worek rodem z uprzęży technicznych na pewno daje świetny produkt. Niestety w Polsce mało popularny system a szkoda. Fajnie by było zobaczyć więcej tego typu rozwiązań wśród znajomych nurków i samemu spróbować podwodnych wypraw z HYDROS’em.

Jeszcze na koniec małe review nowego BCD od Scubapro

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurkowanie Jaskiniowe – seria BBC

Trzeba rozwijać swoje pasje… robi się ciasno bo sprzętu przybywa