w

Jest nas ponad 1300 osób w grupie NUREK AMATOR

To już oficjalne dane, przekroczyliśmy liczbę 1300 osób w grupie NUREK AMATOR. Jak zawsze nie doszło by do tego bez Waszego wsparcia! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Grupa o nurkowaniu rośnie

Gdy półtora roku temu ruszaliśmy z grupą na facebook’u nie marzyliśmy o tak dużej liczbie członków. A jednak grupa wciąż rośnie w siłę, pojawia się coraz więcej wpisów oraz trafiamy do coraz większej liczby osób.

Spoglądamy już w przyszłość, gdy dotrzemy do 1400 osób a może za rok, dojdziemy do 2000 członków. Świetna energia gdy widzimy, że nasze starania nie idą na marne.

Zachęcamy również do dzielenia się z nami, Waszymi doświadczeniami nurkowymi, zdjęciami z wyjazdów, opiniami nt. konkretnych miejsc nurkowych oraz centrów nurkowych.

Chcemy tu w przyszłości opisywać coraz więcej nowych miejsc do nurkowania. Ale wiemy, że bez pomocy naszych czytelników, nurków nie uda się nam rozbudowa tak dynamiczna na jaką zasługujecie.

Dziękujemy, że jesteście z nami oraz odliczamy do liczby 1400 osób…

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dlaczego rekreacyjna konfiguracja nie jest dobra

Nurkowanie Blue Abyss – nurkowanie jaskiniowe