w

KUBI Dry Gloves – jak zainstalować system suchych rękawic

Film instruktażowy pokazujący od samego początku jak zainstalować system suchych rękawic KUBI Dry Gloves. Instalacja szybka, bezproblemowa i pozwala na instalację systemu we wszystkich rodzajach suchych skafandrów.

System suchych rękawic w skafandrze, powinien być wytrzymały oraz łatwy w zakładaniu i zdejmowaniu. KUBI dobrze działa, świetnie się prezentuje a dzięki aluminiowej konstrukcji, jest bardzo wytrzymałym systemem.

Wygoda i jakość, to coś co warto rozważyć przy wyborze systemu. Wiele plastikowych systemów, jest trudny do stosowania. Widzieliśmy, już kilka konstrukcji, które potrzebują 2 osób do rozczepienia. Widzieliśmy, też systemy, które się uszkodziły po pewnym czasie od zakupu.

Kubi, nie posiada tego problemu. Jest zbudowany z wytrzymałego aluminium. Oprócz, zmian gumowych oringów, nic innego nie wymaga wymiany z biegiem czasu.

Instalacja – KUBI Dry Gloves

Oto bardzo ciekawy system, który już wkrótce w ofercie Nurek Amator. Jeśli poszukujesz wytrzymałego i niezawodnego systemu suchych rękawic, który będzie z Tobą przez nadchodzące lata nurkowań sprawdź KUBI.

System KUBI jest prosty w montażu w warunkach domowych a nawet na nurkowisku. W systemie wykorzystano aluminium odporne na używanie w wodach słodkich i słonych.

Niesamowicie wytrzymały system, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz uniwersalny nie zależnie od tego jaki suchy skafander wykorzystujesz.

Do montażu nie jest wymagane, żadne wklejanie elementów na stałe czy inne czynności wymagające od nas skorzystania z serwisu. To dodatkowy plus podczas korzystania z tego systemu. Prosta instalacja, to również proste utrzymanie wszystkiego w dobrym stanie.

Chcesz kupić system KUBI Dry Gloves, zajrzyj na naszą stronę informacyjną:

Partnerzy NUREK AMATOR

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurkowa Motywacja – Cezary Abramowski fotografia – vol 2

Nadziejów – nurkowanie w zalanym kamieniołomie granitu