w

Latarka główna LG2 od DSLM

DSLM to młoda Polska firma rozpoczynająca sprzedaż oświetlenia podwodnego. Dziś przedstawiamy pierwszy model LG2, który właśnie trafił do sprzedaży.

Latarka LG2 od DSLM

Najnowszy a zarazem pierwszy produkt od firmy DSLM wszedł właśnie na rynek. To nowy gracz na rynku oświetlenia nurkowego. Nowoczesny design, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz przemyślana konstrukcja. A sama konstrukcja była testowana i poprawiana już od dłuższego czasu tak by nowy produkt był “idealny”.

Model LG2 to przede wszystkim wąski kąt świecenia, duża moc, unikalny system wodnego chłodzenia Diód LED oraz solidna konstrukcja z aluminium anodowanego.

Dodatkowo jak podaje producent, latarka była testowana na maksymalnej głębokości 150m, mimo iż zalecana maksymalna głębokość robocza to 100m.

Do tego pełne 35W mocy, przy temperaturze 6500K oraz długość pracy do 3,5h na akumulatorze 13,6Ah. Standardowo zaprogramowane są trzy poziomy mocy 30%, 60% i 100%. Możliwość ustawienia trybów świecenia na życzenie klienta.

Jak zachęca producent, latarka została zaprojektowana dla nurków technicznych pod nurkowania w ograniczonej widoczności. Ale na pewno znajdzie również uznanie wśród wielu nurków rekreacyjnych.

Więcej informacji: http://dslm.pl/?39,pl_latarka-glowna-lg2

Zgodnie z informacją od producenta, jeszcze w sezonie 2018 będziemy mieli okazję testować nowy model LG2. Wkrótce również mają się pojawić kolejne produkty z właśnie opracowywanym modelem LG1 opartym o 3 diody LED.

Testuj LG2 przed zakupem

Chcesz przetestować latarkę LG2 od DSLM? Nie ma żadnej sprawy. Producent udostępnia testowe modele. Możesz wypożyczyć, sprawdzić i samemu przekonać się jak działa nowy model. Więcej informacji na stronie testów: https://dslm.pl/?pl_testy%2C49

Rynek oświetlenia nurkowego

Nowi producenci to również rozwój technologii oraz większy rynek. Nowe produkty napędzają nowe produkty oraz rozwój R&D. Życzymy by rynek rodzimych produktów nurkowych rozwijał się w błyskawicznym tempie. Jednocześnie życzymy marce DSLM wielu nowych niesamowitych i niezawodnych produktów.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Problemy oddechowe w nurkowaniu technicznym

Nurkowanie podlodowe – sezon 2018