w

Marcin w zarządzie Stowarzyszenia Nurkowego Płetwal

Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym Marcin został wpisany do zarządu Stowarzyszenia Nurkowego Płetwal. A za tym idzie, będziemy informowali o ciekawych eventach organizowanych w Stowarzyszeniu nurkowym.

Marcin członkiem zarządu SN Płetwal

Obok prowadzenia blogu Nurek Amator będzie również szansa pokazać ciekawe eventy tworzone przez stowarzyszenie. To jednocześnie oficjalny czas by zaprosić wszystkich chętnych do uczestnictwa. A będzie się działo… nowy zarząd, nowe pomysły no i nowe działania.

Uczestniczenie daje nam również oprócz darmowych eventów dodatkowe bonusy. A jeśli nie jesteście członkiem na pewno również znajdziecie wiele możliwości do uczestniczenia w życiu stowarzyszenia.

Więcej informacji znajdziecie na stronie SN Płetwal: http://snp-poznan.pl/

Już teraz pragnę podziękować za zaufanie jakim mnie obdarzono i obiecuję dokonać wszelkich czynności by pełnić swoje obowiązki najlepiej jak tylko będę potrafił. Marcin

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Automat Oddechowy – tani czy drogi?

Zabójcze ciśnienie – podwodny wszechświat