w

Mini-relacja z targów Podwodna Przygoda 2019

Jak co roku w Warszawie odbywają się targi nurkowe Podwodna Przygoda. W tym roku wybraliśmy się zobaczyć co nowego w ofercie nurkowej na sezon 2019. Było fajnie… chcemy więcej.

Targi nurkowe w Polsce

Jak zwykle w Polsce odbywa się kilka dużych imprez nurkowych. Największą imprezą targową jest Podwodna Przygoda. Wciąż jednak, nie są one tak duże jak powinny. A szkoda, bo duża impreza nurkowa z 100-150 wystawcami by się nam przydała. Mimo tego, odwiedzamy kolejny raz event, by zobaczyć co nowego w świecie sprzętu nurkowego.

Same targi oraz wykłady pozwalają poznać nowe rozwiązania, podpatrzeć bardziej doświadczonych nurków czy zobaczyć ciekawe prelekcje. A tych jak co roku nie brakuje!

Nowe automaty od Tecline zarówno pod pojedynczą butlę jak i pod twina. Kilka nowości od Ratio, Dive System (promocja) oraz Orca Torch (nowe oświetlenie nurkowe na rynku). Oczywiście nie zabrakło również IDF’u z nowym podręcznikiem Cave Diving oraz firmy OMS z nowymi uprzężami. Kilka nowinek od BARE i Zeagle jak i oczywiście magazyn nurkowy “Perfect Diver” z najnowszym 3 numerem magazynu.

Mini relacja z targów w formie filmu już dziś. Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału oraz życzymy miłego oglądania.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Już wkrótce RB Forum 2019

Symulator komputera nurkowego na OWD