w

Na czym polega odbudowa raf – Maldives Project 2020

Dziś odrobina o działaniach na Malediwach mających za zadanie uratowanie naturalnych raf i koralowców. Zobacz na czym polega ta praca i jak działa projekt ratowania raf koralowych.

Maldives Project 2020

W materiale Video poznacie wyzwania oraz założenia projektu ratowania koralowców na Malediwach. To nie tylko bardzo ciekawy projekt i nowatorski ale przede wszystkim zadbanie o przyszłość raf, których ubywa w zastraszającym tempie.

Nurkujesz zadbaj o rafy

Jako nurek zadbaj o podwodny świat. Podczas nurkowania na rafach zachowaj szczególną ostrożność będąc w bliskim sąsiedztwie koralowców. Dobrze, jest również posprzątać wszystkie znalezione śmieci.

Szczególnie dużo śmieci, znajdziecie przy rafach hotelowych. Tu warto zaopatrzyć się w worek i zebrać, wszystko co znajdziemy pod wodą. A jeśli chcesz wziąć czynny udział w ratowaniu raf, możesz poszukać różnych wyjazdów związanych z projektami ratowania raf.

Jest to połączenie przyjemności z pożytecznym. Nie tylko masz szansę nauczyć się sporo o środowisku naturalnym, ponurkować ale przede wszystkim działać w ciekawych projektach.

Przykładowy program dla ochotników znajdziesz tutaj: https://reefrestorationfoundation.org/pages/volunteer-sign-up

Zobacz również wielką rafę koralową w tym artykule.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ikelite obudowa podwodna dla Sony A7S III

Nowa maska Oceanic Discovery