w

Nowe komputery nurkowe Scubapro LUNA 2.0 oraz LUNA 2.0 AI

Scubapro, przedstawia Luna 2.0, łatwy do odczytania, intuicyjny komputer nurkowy wyposażony w łatwe w użyciu funkcje i dostępny w dwóch wersjach, Luna 2.0 i Luna 2.0 AI z bezprzewodową integracją powietrza.

Scubapro LUNA 2.0 oraz LUNA 2.0 AI

Zaprojektowany dla nurków rekreacyjnych, niskoprofilowy komputer Luna 2.0 wygodnie leży na nadgarstku. Plastikowa obudowa zapewnia niezawodne działanie do głębokości 120 metrów. Duży, panoramiczny wyświetlacz LCD z czarno-białą matrycą o wysokim kontraście i pełnowymiarowymi znakami ułatwia odczyt w każdych warunkach nurkowych. Intuicyjne menu i prosty dwuprzyciskowy interfejs pozwalają z łatwością poruszać się po systemie, wspomaganym przez wyraźnie oznaczone podpowiedzi ekranowe.

Nowe komputery nurkowe Scubapro LUNA 2.0 oraz LUNA 2.0 AI

Do wyboru są dwa algorytmy – Predictive Multi-Gas Bühlmann ZH-L16 ADT MB PMG lub ZH-L16 + GF, a także kompatybilność z nitroksem 21-50% i trzy wybierane gazy do nurkowania na obiegu otwartym. Dostępne są trzy tryby nurkowania – Scuba, Apnea i Gauge – dostosowane do różnych aktywności nurkowych.

Luna 2.0 AI oferuje te same łatwe w użyciu funkcje i funkcje, co Luna 2.0, a także dodaje bezprzewodową integrację powietrza. Umożliwia to nie tylko łatwe monitorowanie ciśnienia w butli, ale także zapewnia rzeczywisty pozostały czas denny (RBT) i pozwala na uwzględnienie zużycia powietrza w obliczeniach dekompresji. Luna 2.0 AI jest również dostępna z opcjonalnym zintegrowanym monitorem tętna, który pozwala wizualnie śledzić tętno i temperaturę skóry, aby pomóc Ci pozostać w osobistej strefie docelowej.

Oba modele Luna 2.0 zawierają spersonalizowane funkcje zarządzania nurkowaniem, takie jak PDIS (Profile Dependent Intermediate Stops), która oblicza przystanek pośredni w oparciu o obciążenie N2, bieżące i poprzednie nurkowania oraz mieszanki oddechowe, a także poziomy mikropęcherzyków, które pozwalają dostosować poziom konserwatyzmu w algorytmie do poziomu doświadczenia, wieku i kondycji fizycznej, aby nurkowanie było przyjemniejsze.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czy używać Auto-Focus podczas kręcenia filmu pod wodą?

7 błędów w nurkowaniu, o których większość początkujących nie wie