w

Nurkowanie na Islandii dla lubiących wyzwania

Dziś chcieli byśmy przedstawić wam możliwości nurkowania na Islandii. Wpadły nam w oko ciekawe nurkowania dla ludzi lubiących wyzwania i zimną wodę. Czyli spotkanie z naturą oko w oko. Czyli nurkowanie na Islandii.

Zimna woda i suchy skafander

Większość już zauważyła, że ciągnie nas w zimne wody. Również rozważamy wybrać się na 10 dniową wyprawę dookoła Islandii. To niesamowita możliwość nurkowania w niezwykle ciekawych zbiornikach. Ale chyba nie ma co tu opisywać tych miejsc, skoro możemy je Wam pokazać.

Oczywiście by bardziej zainteresować nas nurkowaniem, Magmadive przedstawiła kilka świetnych filmów pokazujących uroki nurkowania w Islandii. Oczywiście prócz tego macie dokładne opisy zbiorników oraz co można w nich zobaczyć ciekawego. Nas najbardziej zainteresowała 10 dniowa wyprawa dookoła Islandii za nurkowaniem w zimnych wodach. Zimnych i niesamowicie urokliwych. Oto kilka ciekawych filmów promujących nurkowania.

Bjarnagjá – “Crack in Iceland”

Wygląda na świetną miejscówkę, którą na pewno odwiedzimy.

Davíðsgjá / nurkowanie na Islandii

Kolejna świetna miejscówka oraz film przedstawiający odrobinę więcej informacji o wodach na Islandii. Jeśli interesuje was tylko nurkowanie to lepiej przesunąć pod koniec filmu.

Silfra Ravine

Kolejna świetna miejscówka z której pochodzi zdjęcie wykorzystane w poście. Kolejne miejsce, które trzeba obejrzeć!

Organizatorem imprez jest MAGMADIVE z Islandii. Prowadzą świetny kanał na YT odnośnie nurkowania na Islandii ale również sami organizują ciekawe wyjazdy. Nas to wciągnęło i na pewno będziemy nurkować wraz z panami z MAGMADIVE.

Nurkowanie w Islandii – MAGMADIVE: http://magmadive.is

Zdjęcia i filmy źródło Magmadive

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bottomtimer Uwatec/Scubapro Digital 330M – głębokościomierz elektroniczny dla nurka

Poseidon Cyklon 5000 Metal – Idziemy w TecRec’a