w

Nurkowanie podlodowe Bajkał – film promocyjny Mares

Bardzo fajny film promocyjny z zimowej wyprawy na jezioro Bajkał. Mares jest olbrzymim producentem sprzętu nurkowego. Do grupy Mares należy również producent rebreather’ów rEvo oraz federacja nurkowa SSI. Oto wspólne zimowe, podlodowe zmagania na jeziorze Bajkał.

Jak tworzyć filmy promocyjne to robić je z dużym rozmachem. Oto film przedstawiający produkty nurkowe marki Mares (Suche skafandry i automaty z serii XR). Jednocześnie promocja dla rebreathera rEvo oraz członków federacji SSI, która należy do marki Mares.

Połączenie doświadczenia nurków i instruktorów SSI ze sprzętem nurkowym Mares & rEvo. Obok samego korzystania ze sprzętu, członkowie również testują nowe rozwiązania technologiczne, które potem trafią do klientów.

Nurkowanie podlodowe Bajkał 2017

Musiało być niesamowitym przeżyciem nurkowanie pod tak grubym lodem. Dodatkowo temperatura -20st.C miała również wpływ na test sprzętu w naprawdę extremalnych warunkach.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Życie jest Oceanem

Mycie sprzętu po nurkowaniu