w

Nurkowanie świąteczne już 26 Grudnia

Już jutro czyli 26 grudnia 2017 wybieramy się na nurkowanie noworoczne. Tym razem z nowym Centrum nurkowym, z nowymi osobami no i w nowym miejscu. Ale oczywiście w piance by poczuć temperaturę wody.

Nurkowanie w święta 2017

Na zakończenie świąt i roku szykujemy się do wyprawy z butlą i centrum nurkowym Płetwal z Poznania. Jak to przystało, zakończyć rok trzeba w mokrej piance by odczuć zimę.

Już balast przygotowany, sprzęt sprawdzony, digital 330 czeka na wodę a i my jesteśmy bardzo zaciekawieni co słychać pod wodą. Mamy również nadzieję, iż już na kurs nurkowania pod lodowego zabierzemy pod wodę kamerę 4K i uda się nam stworzyć jakiś mały filmik z tego wydarzenia.

Refleksje z sezonu 2017

To już czas podsumowania roku 2017. Wydarzyło się wiele oraz jeszcze wiele wyzwań i kursów przed nami. Skończyliśmy 2 kursy i 2 specjalizacje. Dobiliśmy do 30m głębokości. Poznaliśmy ponad 30 nurków. A nasz blog odwiedza ponad 2000 osób miesięcznie.

Marka Nurek Amator jest coraz bardziej znana i coraz więcej osób chce czytać o nurkowaniu. Coraz więcej spędzamy pod wodą a nasza szafa ze sprzętem nurkowym jest coraz bardziej zagracona.

Początki nurkowania są świetne. Do końca życia będziemy pamiętać jak to się wszystko zaczęło a kolejne lata będą stawiały przed nami wiele wyzwań. Mamy plan na sezon 2017 by zrobić minimum 100 nurkowań i rozkoszować się nowymi kursami.

Będziemy pisali więcej, pokazywali i testowali nowy sprzęt oraz dzielili się naszymi doświadczeniami. Mamy też nadzieję, zająć się promocją nurkowania szerzej ale tu jeszcze nie zdradzimy szczegółów.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom, że są z nami i spędzili czas na naszej grupie Facebook oraz na łamach naszego bloga. Do nurkowego usłyszenia w 2018 roku!

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poszukiwanie wraków na Bałtyku

Zatoka Sodwany – dokument z nurkowaniem