w

Nurkuj po przygodę. Odkryj najpiękniejsze wraki świata

edf

Ostatnimi czasy otrzymaliśmy od przyjaciół album o wrakach wydawnictwa bellona “Nurkuj po przygodę. Odkryj najpiękniejsze wraki świata”. Album ten wywarł na nas olbrzymie wrażenie i wiemy gdzie wybierzemy się na wraki. Dziś dzielimy się z Wami tą pozycją z 2010 roku.

Piękne miejsca, fascynujące wraki

Świetna pozycja dla każdego fana nurkowania! Naprawdę niesamowite miejsca pokazano w książce. Przy każdym wraku dodana historia jego powstania i zatonięcia, miejsce jak i gdzie leży oraz obszerny opis co możemy znaleźć we wraku.

Już samo czytanie sprawia, że marzymy o nurkowaniu w tych miejscach. Wyobrażamy sobie jak ten wrak może wyglądać, a całego smaczku dodają niesamowite zdjęcia, które nie zdradzają pełnego piękna tych miejsc.

Jako, że pozycja z 2010 roku, możecie ją teraz znaleźć na licznych wyprzedażach w cenie 9,99zł lub podobnej. Jeśli chcecie książkę ciekawą i nie nudzącą się, to ta pozycja Was naprawdę wciągnie.

Świetny prezent dla każdego nurka. A i osoby myślące o rozpoczęciu przygody nurkowej znajdą w niej wiele fascynujących historii w przepięknej oprawie zdjęciowej. Będzie to na pewno świetna pozycja motywująca do rozpoczęcia przygody z nurkowaniem!

Kup książkę za 9,99zł: https://ksiegarnia.bellona.pl/?c=ksiazka&bid=5004

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak wybrać komputer nurkowy?

Jak nawinąć linę na szpulkę nurkową