w

Nurkuje z wami “Płetwal Roku 2018”

Marcin Ożarek jednym z czterech osób, które otrzymały tytuł “Płetwal Roku 2018” przyznany przez Poznańskie Centrum Nurkowe Płetwal. Byliśmy zaskoczeni przyznaniem tytułu… naszej pierwszej “prawdziwej” nagrody. Dziękujemy za tak cudowną niespodziankę podsumowującą nasze zmagania z prowadzeniem serwisu Nurek Amator.

Wigilia z Płetwalem

Co roku odbywa się wigilijne spotkanie z CN Płetwal w celu podsumowania całego sezonu nurkowego. Wyobraźcie sobie zgraję nurków, którzy spotykają się i rozrabiają. Oczywiście imprezy zawsze są niesamowitą okazją do wspólnego spędzenia czasu jeszcze tuż przed świętami. Świetnie się spotkać w gronie “podwodniaków”! Nie wiem, jak można nie brać udziału w tak świetnych spotkaniach w tak doborowym towarzystwie.

Podczas ewentu ma miejsce uroczyste rozdanie Płetwalowych nagród dla najbardziej aktywnych członków klubu, osób zasłużonych dla stowarzyszenia oraz nurków, których wyczyny przechodzą do “historii”. A te historie potem przypominamy sobie w kolejnych latach, wspominamy i zawsze mamy uśmiechy nam towarzyszące. To nagrody rozdawane przez przyjaciół dla przyjaciół.

Płetwal roku 2018

Jedna z tegorocznych nagród trafiła do Marcina. Oczywiście zaskoczenie było niesamowite. Prawie łzy poleciały oto przepiękny tytuł “Płetwala Roku 2018” za godziny spędzone na wyjazdach, przed monitorem i podczas tworzenia serwisu “Nurek Amator”. Nadal nie wiemy, jak ten cenny tytuł trafił na nasze konto… to musiała być jakaś pomyłka w przyznawaniu!

W tym roku (dnia 20.12.2018) rozdano nagrody w licznych kategoriach! Przed nami oczywiście dużo wyzwań w nadchodzącym sezonie 2019. Uzyskanie tytułu motywuje do jeszcze większej pracy w promocję nurkowania. Oby kolejny rok, pozwolił nam na zainteresowanie nurkowaniem kolejnych osób… i by oczekiwania stawiane przed laureatem nagrody zostały spełnione. Tego życzymy całej redakcji.

Pierwsza nagroda, którą otrzymaliśmy w całej historii naszego nurkowania… wyróżnienie, które daje energię do dalszego pracowania nad rozwojem serwisu.

Nagroda za całokształt działania na rzecz promowania nurkowania w Polsce. Szczególnie dla nas cenne podsumowanie drogi, którą obraliśmy.

Już raczej, nie będzie drugiej tak “osobistej” i niesamowitej nagrody. Chodź oczywiście, liczymy na kolejne trofea.

Warto opowiedzieć na pytanie, czemu nurkujemy z Płetwalem?

Nurkowanie to przyjaźń, to spotkanie w gronie ludzi szczególnych, z którymi chcemy schodzić pod wodę. To nauka, samodoskonalenie i przede wszystkim świetna zabawa.

Oczywiście Centrum Nurkowe Płetwal, jest właśnie takim połączeniem miejsca, osób, spotkań i niezapomnianych przeżyć. Bardzo wielkie podziękowania dla Dagny i Macieja Jurasz, za docenienie naszych starań w sezonie 2018. Obiecujemy, że w sezonie 2019 postaramy się jeszcze więcej robić na rzecz promocji nurkowania!

Płetwal to wyjątkowe miejsce, do którego zawsze wracamy po przerwie powierzchniowej.

Do pasji nurkowania nie trzeba specjalnie namawiać, ale zawsze warto promować bezpieczeństwo i świetną zabawę. A CN Płetwal robi to bezbłędnie. Czy polecamy dalej centrum? Oczywiście! To właśnie założyciele Płetwala są dla nas przyjaciółmi, a jednocześnie staramy się naśladować ich prężne działania na rzecz promocji nurkowania.

Gorąco zapraszamy do Płetwala, gdzie odnaleźliśmy nasz drugi dom a gdzie i Ty, szybko staniesz się częścią naszej rodziny.

Więcej ewentów, zdjęć i informacji znajdziecie: https://www.facebook.com/Centrum.Nurkowe.Pletwal.Poznan/

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

IDF Meeting 2019

PADI z przymrużeniem oka