w

Pierwsze koszulki polo “Nurek Amator”

Tak, to wiadomość już oficjalna! Czekamy na pierwszą oficjalną dostawę koszulek pod szyldem “Nurek Amator”. Wkrótce dotrze do nas zestaw 5 testowych koszulek polo. To chyba ten moment, gdy pojawi się możliwość kupienia koszulki dla siebie.

Koszulki polo “Nurek Amator”

Co tu dużo mówić… ciemno szare koszulki, 100% bawełna o wysokiej gramaturze z wytrzymałym nadrukiem oraz o nowym “pierwszym” wzorze “Nurek Amator” z pierwszej serii koszulek. Wkrótce dodamy zdjęcia oraz ofertę zakupu koszulek on-line.

Jednocześnie już rozpoczęliśmy pracę nad nową serią koszulek oraz drugim wzorem. No i jak zawsze z jajem i na temat… nurkowania. Jednocześnie 100% wyrobionego zysku przeznaczamy na rozwój bloga nurekamator.pl oraz inwestycję w naukę i nurkowanie.

Wraz z nowymi koszulkami nowe logo, które zostanie zaprezentowane już oficjalnie po pokazaniu naszej pierwszej koszulki… czekamy z niecierpliwością na ten moment oraz liczymy, iż i Wy będziecie chcieli nosić nasze koszulki.

Niestety nie znamy jeszcze ceny końcowej oraz oficjalnej daty premiery produktu. Przed rozpoczęciem sprzedaży, musimy koszulki przetestować, wybrać wielokrotnie, poddać je codziennemu testowi “jakości” no i zaakceptować wykonanie.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Baza miejsc do nurkowania – Żyję pod wodą

Początki nurkowania – wiem, że nic nie wiem