w

Ponad 700 nurków w grupie Nurek Amator

I dobiliśmy do 700 osób na grupie Nurek Amator. Widać, że przyszły wakacje i osoby zamiast pisać o nurkowaniu siedzą pod wodą! Ale jest… dzięki Wam udało się dobić do liczby 700 osób. Teraz czekamy na przekroczenie granicy 800 osób w grupie!

700 osób należy do grupy!

Niesamowity wyczyn! To już naprawdę 700 osób zdecydowało się dołączyć do naszej grupy. Ale oczywiście zawdzięczamy to właśnie wszystkim członkom grupy, którzy swoim wsparciem działają na rzecz całej grupy.

Dodatkowo daje to nam kolejnego kopa do dalszego działania, pisania i propagowania bezpiecznego nurkowania. Pomaga to nam podejmować kolejne wyzwania by treści na blogu pojawiały się dość często oraz by tematy poruszane były ciekawe dla naszych czytelników. A nie widzisz ciekawego tematu? Chcesz o czymś przeczytać, to daj znać a na pewno się pochylimy nad tematem.

To tylko dzięki waszemu udziałowi nasza grupa tak pięknie rośnie. Bez zaangażowania z Twojej strony drogi użytkowniku stali byśmy w miejscu. Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyłeś. Do zobaczenia w Grupie!

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Michał Kosut o śmiertelnych wypadkach nurkowych

Fotograf Podwodny – zrzeszenie fotografów podwodnych