w

Problem z powietrzem w Via Sport Diving Marina czyli Koparki

Dziś znaleźliśmy wątek w internecie o problemie z czystością powietrza w bazie nurkowej Via Sport Diving Marina, czyli popularne Koparki. Czy i wy mieliście z tym problemem styczność?

Wyszukane na facebook

Co chwile różnego typu informacje wskakują na Facebook’a. Jedne istotne inne mniej. Ale problem z czystością mieszanki oddechowej jest czymś alarmującym. Tu chodzi o bezpieczeństwo. Jeśli problem występuje na szerszą skalę, to najbardziej poszkodowanymi będą sami płetwonurkowie.

Ale od początku, oto treść posta umieszczonego na Facebook’u:

Witam!
Dzisiaj, tj. 25.08.19. Via Sport Diving Marina, czyli popularne (teraz jeszcze bardziej) Koparki. Oddałem około godziny 12 twinset do nabicia. Skręcenie sprzętu i… z automatu leci taki syf, że można zwymiotować. Zapach oleju połączony ze stęchlizną. Kiedy zgłosiłem problem, usłyszałem że wymienią filtry. I tyle. Pospacerowałem po wiatach i okazało się że nie jestem odosobnienym przypadkiem. Tylko nikt nie zgłosił problemu….
Szanowne nurkowe grono, zgłaszajcie takie rzeczy!!!!
Zarządcy Koparek, kontrolujcie stan sprężarek. Branie kasy do czegoś zobowiązuje!!! W weekend sprężarka pracuje na pełnych obrotach, warto zadbać o ich stan, bo potrujecie ludzi!!!

Problem zgłosił Marcin Adamowicz a w ciągu raptem 3h pod pod postem pojawiło się 38 komentarzy, z częścią osób potwierdzających problem. Czyli może się okazać, iż nie jest to odosobniony przypadek. Post z oryginalną wiadomością do sprawdzenia w tym miejscu.

Liczymy, że Via Sport Diving Marina wyda oficjalne oświadczenie na ten temat. Miejmy nadzieję, że problem nie będzie występował w przyszłości.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Blackmagic Pocket Cinema Camera 6K

Perfect Diver nr. 5