w

Projekt kamieniołom – powstaje nowe miejsce dla nurków

Dla tych, którzy kochają nurkowanie w kamieniołomach, mamy dobrą informację. Już w roku 2020 rusza nowy kamieniołom gotowy dla nurków. A wszystko w bliskim sąsiedztwie miasta Wrocław.

Projekt kamieniołom

Prace nad zbiornikiem trwają już ponad rok. Ale jak poinformował nas właściciel otwarcie nowego miejsca zaplanowane jest na marzec-kwiecień 2020 roku.

Nowy kamieniołom ma w najgłębszym miejscu 30m, jest przystosowany pod prowadzenie kursów OWD/AOWD oraz specjalizacji dodatkowych. Na zbiorniku umieszczono kilka platform szkoleniowych jak i jest duży basen pływający.

Pod wodą, znajdziemy wiele atrakcji w tym spore stada jesiotrów, specjalnie wpuszczonych do zbiornika. Otrzymamy dostęp do wiat, miejsce parkingowe oraz małą gastronomię.

Dla osób przybywających z daleka, jest możliwość skorzystania z gościny pobliskiej agroturystyki. A dla szkół nurkowych, jest możliwość skorzystania ze salki szkoleniowej, bo jak wiemy nie ma kursów bez teorii… i oczywiście praktyki.

Jeśli macie pomysł co powinno znaleźć się pod wodą, podsyłajcie do nas lub na stronie projektu. Wciąż, jest kilka miejsc do zagospodarowania.

Więcej o projekcie: https://www.facebook.com/Projekt-Kamienio%C5%82om-101360901348363/

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nauticam NA-E2 obudowa podwodna dla Z Cam E2

Jest już 6 numer magazynu Perfect Diver