w ,

Projekt “Nowa Przygoda”

Ruszamy z projektem życia… projektem “Nowa Przygoda”, czyli poświęcenie swojego czasu w 100% na Nurkowanie, wspólne wyjazdy, zmianę miejsca zamieszkania oraz rozwijania naszego hobby jakim jest nurkowanie!

Projekt życia… projekt Nowa Przygoda

To dla nas naprawdę poważne wyzwanie nie tylko logistyczne ale również zmiana celów życiowych. To wejście w zupełnie nową sytuację, nowe wyzwania oraz co najważniejsze zmiany prowadzące do spokoju ducha i rozwoju umiejętności. Chcemy zmienić nasze życie oraz poświęcić się Nurkowaniu w 100%.

Tak, pracujemy nad tym by nasze marzenia się spełniły. A muszą się spełnić! Trzymajcie kciuki za powodzenie!

Nurkowanie z Jachtu

Na początku był pomysł z nurkowaniem na Bałtyku, mała motorówka i organizowanie wyjazdów. Potem pomysł z Centrum Nurkowym w Chorwacji ale wszystko przeistoczyło się w organizację podróży nurkowych. Oraz korzystanie z życia każdego dna!

Jesteśmy właśnie w trakcie negocjacji zakupu jachtu o długości 26m, mogącego pomieścić 10 nurków. Jeśli uda się sfinalizować rozmowy i doprowadzić do zakupu będziemy wdrażali dalszą część planu czyli – projekt “Nowe Wyzwania”.

Czym są dla nas Nowe Wyzwania?

To organizowanie niezapomnianego czasu dla wszystkich chcących nurkować. To mały jacht, do 10 nurków, świetna atmosfera, niesamowite miejscówki oraz nowy sposób na życie. Jeśli uda się realizacja projektu, już od 2019 roku będziemy prawdopodobnie w dość dużych rozjazdach… czyli na naszym jachcie, poznawali nowe miejsca nurkowe i sami pomagali innym w ich poznaniu.

Zapraszamy do motywowania nas!… jeśli się uda, będzie to nowa “przygoda życia”… pełna wyzwań ale również nurkowania!

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GoPro – “Yab Yum” – W poszukiwaniu Majów pod wodą

Przypinanie i odpinanie karabińczyków pod wodą