w

Przekroczyliśmy 800 nurków w grupie Nurek Amator

To już trochę przedawniona informacja, gdyż w dniu 13 września 2018 przekroczyliśmy magiczną liczbę 800 osób w grupie Nurek Amator. Znów nas przybywa, znów coraz więcej wyzwań no i ciągłe wyjazdy na moczenie “suchara”. Dziękujemy, za Wasze wsparcie w budowie grupy Nurek Amator.

800 nurków – niesamowity wynik

Znów bijemy nasz kolejny rekord, czyli ponad 800 osób rozmawia, dzieli się doświadczeniami oraz pokazuje swoje wyprawy nurkowe. A wszystko to zaczęło się trochę rok temu…

To właśnie dzięki fantastycznym fanom nurkowania udaje się prowadzić naszą stronę oraz grupę w tak świetny sposób. Bardzo cieszy nas fakt, iż nasza społeczność wciąż się rozrasta i bijemy kolejne liczby osób korzystających z grupy facebook.

Prace nad serwisem wciąż trwają, nurkowań również coraz więcej i nowe osoby zapisują się na DSD oraz OWD. To świetnie, sukces naszej redakcji oraz wszystkich osób dobrej woli chcącej dzielić się z nami swoją wiedzą i doświadczeniami.

Przy okazji wszystko pięknie zbiega się z powstaniem nowego magazynu nurkowego PERFECT DIVER. Wkrótce więcej informacji!

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MEG CCR – Ekstremalny test

Perfect Diver – nowy magazyn nurkowy