w

Przygotowania do TecRec’a i Twina na plecach

Ruszają mentalne i sprzętowe przygotowania do szkoleń TecRec 40, 45 i 50 w sezonie nurkowym 2018. To kolejny krok by iść dalej z nurkowaniem. Ach będzie przepięknie dużo ćwiczeń i nauki przed nami. Ale będzie dobrze! Będzie dobrze!

Sprzętowa rewolucja u Nurka Amatora

No może nie rewolucja tyle co ewolucja. Oczywiście idziemy w Poseidon Cyklon 5000 tym razem wersja Metal no i pod Twina. Będzie się działo, gdyż wymagane będzie opanowanie Twina i pływanie z dwoma butlami.

Sporo szkoleń technicznych i dużo wiedzy do przyswojenia. Tak już mnie straszą w szkole nurkowania Płetwal z Poznania (http://pletwal.eu/). Ale super, dobrze będzie się działo i musimy być na to gotowi. Jednocześnie jest pomysł dokończenia drogi rekreacyjnej czyli Rescue Diver a potem może również Dive Master. O tych zmaganiach również napiszę, gdy tylko wszystko ustalimy.

Zajawka tego co nas czeka

No to mała zajawka tego co czeka śmiałków na nurkowaniu TecRec od 40’tki zaczynając a potem jeszcze ciężej będzie (a może nie)… zobaczymy, opiszemy, pokarzemy, skomentujemy.

Pewnie teraz zapytacie czemu chcę schodzić głębiej niż 40m? A mamy w zamyśle nurkowanie pod-lodowe na duże głębokości (powyżej 100m). Aby ten projekt się udał potrzeba doświadczenia, wiedzy i cierpliwości.

Doświadczenie zdobywamy podczas każdego nurkowania, wiedzę szkolę w ślimaczym tempie ale do przodu a bez cierpliwości nie osiągniemy celu. Nasz blog o nurkowaniu będzie zamieszczał również informacje z zakresu szkolenia z nurkowania technicznego. Dowiecie się jak wyglądało szkolenie oraz na co warto zwrócić uwagą oczami Amator’a Nurka.

Nie obejdzie się również bez samego szkolenia i temu TecRec jest naturalnym kierunkiem w jakim należy podążyć. Temu też działamy nad rozpoczęciem szkoleń razem z Płetwalem.

A już dziś jeśli szukacie nowinek ze świata TecRec zajrzyjcie tutaj:

TecRec Blog – czyli technicznie w PADI

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najpękniejsza rzeka do nurkowania w Polsce – Piaśnica

Zdrowie nurka – wyrywanie zęba a nurkowanie