w

Shearwater wprowadza na rynek komputery nurkowe Perdix 2 i Petrel 3

Shearwater Research Inc. ma przyjemność ogłosić aktualizację dwóch flagowych komputerów nurkowych Shearwater®, PERDIX 2™ i PETREL 3™.

PERDIX 2 to nasz najwytrzymalszy i najbardziej niezawodny pełnowymiarowy komputer. Pancerna obudowa z precyzyjną tytanową ramką i niezawodne tytanowe przyciski piezoelektryczne chronią elektronikę.

PERDIX 2 jest dostępny w wykończeniach Ti i Ti Black

PERDIX 2 jest dostępny w wykończeniach Ti i Ti Black

Soczewka ze szkła glinokrzemianowego chroni fantastyczny, jasny ekran o przekątnej 2,2 cala i zapewnia większą przejrzystość oraz odporność na uderzenia i uszkodzenia. System alarmowy o silnych wibracjach z możliwością dostosowania do potrzeb użytkownika zwraca uwagę w krytycznych momentach nurkowania.

Integracja z czterema nadajnikami Shearwater pozwala na rozbudowę z pierwszego komputera do potężnego, sprawdzonego, zaawansowanego rozwiązania dla nurków technicznych. Wszystko to jest dostarczane przy użyciu zaufanej i łatwej do znalezienia, wymienialnej przez użytkownika pojedynczej baterii AA oraz znanej ergonomicznej, kompaktowej obudowy.

PETREL 3 zapewnia nurkom najbardziej wszechstronne wrażenia

PETREL 3 zapewnia nurkom najbardziej wszechstronne wrażenia

PETREL 3 posiada całkowicie nowy, wspaniały, czytelny wyświetlacz AMOLED o przekątnej 2,6 cala jest chroniony przez soczewkę z hartowanego szkła glinokrzemianowego, tytanową ramkę i piezoelektryczne przyciski dotykowe.

Integracja z powietrzem jest teraz standardem we wszystkich modelach Petrel 3 z maksymalnie czterema nadajnikami Shearwater, co umożliwia dostosowanie rozwiązania do potrzeb użytkownika, od monitorowania ciśnienia w obiegu otwartym do monitorowania ciśnienia gazu w rebreatherze i gazu ratunkowego.

Bezpieczeństwo jest zwiększone dzięki silnemu systemowi alarmu wibracyjnego, a wymienialna przez użytkownika bateria AA oferuje długi czas nurkowania i łatwość wymiany.

PETREL 3 jest dostępny w wersji samodzielnej lub z monitorowaniem rebreathera, łącznie z DiveCAN, 4-pin AK i złączami Fischera.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Video 360 – nurkowanie w batyskafie z kamerą”Sub X” VR Camera

Jaki komputer nurkowy dla początkującej osoby?

Jaki komputer nurkowy dla początkującej osoby?