w

Jak ustawić skrzydło i osprzęt pod nurkowanie rekreacyjne

Kolejny fajny film, pokazujący możliwe sposoby instalacji akcesoriów oraz ustawienie skrzydła gdy nurkujemy rekreacyjnie. Czyli jeden ze sposobów ustawienia naszego sprzętu, pod bezpieczne i udane nurkowanie.

Jak ustawić skrzydło i osprzęt pod nurkowanie rekreacyjne

Nurkowanie rekreacyjne to również nurkowanie w skrzydle. Wiele federacji dopuszcza a nawet promuje kursy OWD z wykorzystaniem skrzydła. Jest tu tylu samo zwolenników co przeciwników, niemniej prędzej czy później nurek myśli o skrzydle jako alternatywie dla jacketu.

Skrzydło ustawiamy raz, i może ono w takiej konfiguracji służyć przez wiele lat. Dodatkowym atutem skrzydła, jest jego szeroka konfiguracja i możliwość zmiany niemal każdego elementu.

Chcesz zmienić płytę z aluminium na stal, a może potrzebujesz inne wygodniejsze naramienniki. Uprząż DIR nie jest dla ciebie a może doszło nam kilka dodatkowych kilogramów i musimy znów wszystko poprzestawiać.

Skrzydło pozwala się w prosty sposób ustawiać i zmieniać. To wielki atut tej konfiguracji.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tarcza Antykryzysowa – wsparcie dla Branży Nurkowej

Wymiana sprzętu między nurkami pod wodą