w

Tarcza Antykryzysowa – wsparcie dla Branży Nurkowej

Witamy moi drodzy w tych ciężkich czasach. Kryzys dopadł całą gospodarkę, ale przede wszystkim mocno uderzył w branżę turystyczną i w tym nurkową. Jeśli potrzebujecie wsparcia z analizą pomocy z zakresu Tarczy antykryzysowej mamy ofertę dla Was.

Pomoc z pytaniami o Tarczę antykryzysową

Nowe przepisy jeszcze nie weszły w życie, ale już od kilku dni siedzimy i analizujemy wersje ustaw dotyczących Tarczy Antykryzysowej. We współpracy z kancelarią podatkową SAS TAX Polska, oferujemy wam pomoc oraz wiedzę.

Po pierwsze, warto śledzić grupę facebook wsparcia dla firm. Na grupie, podawane są najnowsze wiadomości oraz informacje dotyczące możliwego wsparcia od Państwa.

Dołącz do grupy: KSIĘGOWOŚĆ – Grupa wsparcia dla firm

Kolejnym pomocnym linkiem, jest możliwość uzyskania doradztwa oraz przygotowania wniosków o dofinansowanie w ramach tarczy.

Więcej informacji, znajdziecie na stronie kancelarii: https://sastax.pl/uslugi/tarcza-antykryzysowa/

Już wkrótce również aktualne Raporty z zapisów w ustawie (gdy ta wejdzie w życie w ostatecznej wersji). Oczywiście, oprócz samych zagadnień Tarczy, możecie otrzymać doradztwo dla właścicieli, co można dalej zrobić z kosztami, czy zwalniać pracowników, czy można odroczyć czynsz oraz inne.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowe obudowy dla GoPro Hero 8 Black od iQsub

Jak ustawić skrzydło i osprzęt pod nurkowanie rekreacyjne