w

Szkoła nurkowania w Poznaniu

Dziś zapraszamy was do sprawdzenia Poznańskiej szkoły nurkowania Płetwal. W tej szkole aktualnie się szkolimy oraz mamy przyjemność uczestniczyć w ciekawych wyzwaniach nurkowych

Nurkowanie Poznań

Nie ma co, trzeba skorzystać z dobrej szkoły, która przygotuje nas do nurkowania. Szkołę i trenera można poznać podczas próbnego nurkowania. Na tym nurkowaniu dowiecie się podstawowych informacji i przede wszystkim będziecie mogli sprawdzić czy nurkowanie jest dla Was.

Na naszej drodze pojawiła się szkoła nurkowa Płetwal. Organizują szkolenia, mają świetne centrum nurkowe i robią naprawdę niesamowite rzeczy. Nie wierzycie? Zobaczcie bicie rekordu przez adeptów szkoły.

Płetwal bije rekordy

Jak widać po filmie, żeby ćwiczyć na światowym poziomie nie musimy szukać daleko. W Poznańskiej szkole nurkowania można nauczyć się zarówno podstaw jak i nurkowania technicznego. A jak tego będzie za mało, można również udać się do szkoły instruktorów nurkowania i samemu zostać instruktorem z ramienia PADI.

A więc nie ma co czekać, trzeba działać już dziś. Odezwijcie się do Płetwala i dowiedzcie się kiedy rusza podstawowy kurs PADI OWD.

Szkoła Nurkowania Poznań: http://pletwal.eu/

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Elementy kursu “Open Water Diver” – PADI

330 metrów pod wodą – film dokumentalny