w

Vostok – czyli Seiko w przebraniu

Naklejka na aucie, nurkowe koszulki każdego dnia, twin stoi dumnie w przedpokoju a po domu wala się sprzęt nurkowy. Jak jeszcze można pokazać, że jest się nurkiem? Może posiadając niesamowity zegarek nurkowy?

Vostok Europe Anchar

Rosyjska firma Vostok jest dobrze znana na Polskim rynku. Zegarki kojarzą się nam z tanimi podróbkami szwajcarskich czasomierzy lat 60-90. Ale dziś to już zupełnie inna marka. W swoim zegarku dla wodniaków “Anchar” bazuje na sprawdzonych mechanizmach Seiko dodając do tego swój kunszt i wiedzę, którą zdobyli podczas tworzenia modeli dla Armi Rosyjskiej.

Sercem nowego zegarka jest mechanizm o naciągu automatycznym Seiko NH35A a całość zamknięte w masywnej kopercie ze stali nierdzewnej lub tytanu o wodoszczelności klasy WR300.

Czyli czym jest klasa WR300? To teoretycznie wodoszczelność do 30 Atmosfer, która pozwala na rekreacyjne nurkowanie z zegarkiem na kilkadziesiąt metrów głębokości to najprościej mówiąc najwyższa klasa wśród zegarków “wodoodpornych” czyli jeszcze nie profesjonalny diver ale już dobrze znoszący głębokość zegarek.

Zegarek codziennego użytku

Vostok Europe Anchar NH35A-5105143 to zegarek bardzo fajnie wyglądający, duży i solidnie stworzony. A wszystko w przystępnej cenie. Nie kupimy może najwyższej jakości zegarka nurkowego, ale na pewno w tej cenie jeden z najciekawszych “prawie diverów” możliwych do kupienia.

Jest świetną alternatywą dla zegarków Seiko oraz innych zegarków nurkowych do ceny 3500zł.

Więcej o modelu: http://www.vostok-europe.com/ambassadors/dr-giorgos-sakkas/

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shearwater – jak to się zaczęło?

Grupa Nurek Amator ma ponad 500 członków