w

Grupa Nurek Amator ma ponad 500 członków

No i kolejna świetna informacja. Grupa facebook naszej małej społeczności nurkowej znów urosła o kolejne 100 osób. Przekroczyliśmy 500 dołączeń a liczba ta dalej rośnie.

Więcej osób, większa frajda

Coraz więcej osób miło spędza czas w naszej grupie. Pojawiają się tam nowe wątki, ciekawe informacje no i coraz więcej fajnych eventów nurkowych.

Cieszy nas ten fakt, że jest miejsce dla nas w Polskim internecie i każdy znajdzie coś ciekawego dookoła nurkowania na łamach naszej strony. 500 osób w grupie to kolejny krok by zwiększyć zasięg przyjaciół oraz robić coraz ciekawsze rzeczy dla nurkowania.

Pojawiają się też coraz ciekawsze eventy, w których bierzemy udział oraz coraz to nowe osoby z którymi mamy przyjemność nurkować. Wkrótce więcej ciekawostek dla nurkujących oraz nowe fantastyczne publikacje i porady.

Dziękujemy…

Największe podziękowania należą się samym członkom grupy. Dołączyli do nas by wspólnie działać z nurkowaniem. To właśnie bez członków, ta grupa nie miała by sensu. Im nas więcej tym ciekawiej rozwija się grupa Nurek Amator. Dziękujemy za przyłączenie się oraz wspólny rozwój grupy.

Już dziś zapraszamy do dołączenia do naszej grupy Nurek Amator na platformie Facebook. Czekamy na 600 użytkownika!

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Vostok – czyli Seiko w przebraniu

The Ocean Cleanup – czyścimy oceany