w

Grupa Nurek Amator przekroczyła 400 osób

Gratulacje dla naszych członków, jest ich coraz więcej! Jeszcze 18 marca mieliśmy 300 osób w grupie dziś oficjalnie przekroczyliśmy 400 nurków. Oby tak dalej! Idziemy do liczby 500…

Bo nurkowanie jest piękne

Warto dzielić się swoim nurkowym szczęściem i zarażać inne osoby do nurkowania. Wierzymy, że nasza grupa na Facebook’u będzie w dobry sposób propagowała nurkowanie. Podziękowania dla wszystkich członków grupy Nurek Amator, za zaufanie jakim nas obdarzyliście oraz za zaangażowanie w budowaniu świetnego miejsca do rozmów o nurkowaniu.

Ostatnio dość mocno można zauważyć, wzrost wymiany zdań oraz pytań dotyczących podstaw. Będziemy się dzielili naszym doświadczeniem na blogu oraz grupie a jednocześnie nasi świetni grupowicze, również dzielą się swoją niesamowitą wiedzą i doświadczeniem. Oby tak dalej! Kolejny cel przed nami czyli 500 członków.

Już dziś zapraszamy do naszej rosnącej w liczbę użytkowników grupy. Dołącz już dziś: https://www.facebook.com/groups/nurekamator/

Mamy już ponad 500 członków:

Grupa Nurek Amator ma ponad 500 członków

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O filmowaniu pod wodą – wstęp do hobby

TalkingScuba.tv – Videocast o nurkowaniu