w

Wizytujemy dobre centra nurkowe – czyli Ożar w trasie

Miło nam poinformować, iż wkrótce ruszamy z nowym projektem. Redakcja Nurek Amator wyruszy w trasę, po Polskich centrach nurkowych oraz bazach nurkowych wartych odwiedzenia.

Ożar w trasie

Dziękujemy za liczne zaproszenia do miejscówek nurkowych oraz baz nurkowych. Będziemy starali się odwiedzić wszystkich, jednak zgodnie z naszym ograniczeniem czasowym pomiędzy pracą a nurkowaniem, będzie nam ciężko by szybko zrealizować wszystkie trasy.

A jest tego troszkę, będziemy mieli przyjemność odwiedzić różne zakamarki Polski w poszukiwaniu dobrych i sprawdzonych centrów nurkowych. Będziemy brali pod uwagę ekipę, wyposażenie, ofertę oraz zaangażowanie w szerzenie nurkowania w Polsce.

Zaproś Nurek Amator do siebie

Uważasz, że masz bazę lub centrum nurkowe warte pokazania? Skontaktuj się z nami już dziś i zaproponuj nam odwiedziny Twojej bazy. Pokrótce opisz od kiedy istniejecie, co oferujecie oraz czemu uważacie, że warto pokazać właśnie Wasze miejsce na serwisie Nurek Amator?

Kto korzysta z serwisu Nurek Amator?

Tak, to chyba istotne kto korzysta z serwisu Nurek Amator? Osoby chcące zacząć przygodę z nurkowaniem oraz osoby posiadające już stopień OWD. Oczywiście są też i nurkowie zaawansowani i techniczni, ale to około 30% naszych odwiedzających.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Gladiator oceanu - Mark Ellyatt

Gladiator oceanu – Mark Ellyatt

GoPro Hero 5 Black – ustawienia do nurkowania