w

Wsparcie na czas pandemii na rok 2021 dla członków PADI

Aby wspierać członków PADI® na całym świecie w tym trudnym okresie, PADI oferuje bezprecedensową i bardzo potrzebną pomoc. Plan odnowienia członkostwa na rok 2021 w ramach wsparcia na czas pandemii zapewnia elastyczność i wybór różnych opcji. Dzięki temu członkowie PADI mogą przetrwać obecną, trudną sytuację i łatwiej rozpocząć nowy rok.

„W obecnych, bezprecedensowych czasach, kiedy aktywności nurkowe są ograniczone, najważniejsze jest zapewnienie potrzebnej pomocy i wsparcia lojalnym członkom PADI”, mówi Drew Richardson, prezes i dyrektor generalny PADI Worldwide. „Ja i pracownicy PADI rozumiemy, że każdy z naszych członków w 182 krajach ma do opowiedzenia swoją historię. Słuchamy i dostosowujemy się, aby pokazać, że razem przetrwamy ten trudny okres i odbudujemy branżę nurkową”.

PADI wprowadza poniższe opcje odnowienia członkostwa na rok 2021 ze wsparciem na czas pandemii:

  • Opcja 1: 20% zniżki na automatyczne odnowienie członkostwa, jeśli zapiszesz się na nie przed 15 listopada 2020 roku – jest to najniższa opłata za odnowienie członkostwa w PADI.
  • Opcja 2: 20% zniżki na jednorazowe odnowienie członkostwa, jeśli zapiszesz się na nie przed 31 grudnia 2020 roku
  • Opcja 3: odroczenie zapłaty 75% składki członkowskiej do marca 2021 roku, jeśli zapiszesz się na odnowienie członkostwa przed 15 listopada 2020 roku:
  • W tym roku płacisz tylko 25% składki członkowskiej, resztę zapłacisz dopiero w marcu 2021 roku.
  • Opłata za odnowienie członkostwa jest wyliczana na podstawie ceny za automatyczne odnowienie z zeszłego roku – składka nie wzrośnie, nie doliczymy też dodatkowych opłat lub odsetek.

Inne korzyści zawarte w planie odnowienia członkostwa na rok 2021 to:

  • 21 bezpłatnych podręczników cyfrowych dla każdego Instruktora PADI z odnowionym członkostwem i 19 bezpłatnych podręczników cyfrowych dla każdego Asystenta Instruktora i Divemastera PADI z odnowionym członkostwem, aby mogli uaktualnić swoją profesjonalną biblioteczkę w 2021 roku.
  • Ceny za materiały szkoleniowe PADI pozostaną takie same przynajmniej do 1 kwietnia 2021 roku.
  • Twój poziom zakupów z roku 2020 będzie honorowany w roku 2021.
  • Każdy członek PADI, który odnowi członkostwo przed 31 grudnia 2020 roku otrzyma kupon podarunkowy PADI Gear™.
  • Wszystkie dotychczasowe korzyści, usługi i wsparcie, których możesz oczekiwać jako członek największej organizacji nurkowej na świecie będą kontynuowane.

„Zapewniamy również członkom opcję tymczasowego wstrzymania członkostwa w razie potrzeby i łatwego aktywowania go w przyszłości”, mówi Richardson. „Nasi członkowie są dla nas najważniejsi. Wiemy, że razem jesteśmy silniejsi, aby zapewniać wspaniałe nurkowania i chronić oceany”.

PADI nieustająco pomaga swoim członkom zapewniając im wsparcie na czas pandemii i tworząc popyt na szkolenia i usługi PADI, aby zregenerować branżę nurkową. W odpowiedzi członkowie PADI na całym świecie opisują, co członkostwo w PADI oznacza dla nich i dla ich firmy.

Jeśli chcesz otrzymać doskonałe narzędzia i korzyści z członkostwa w PADI, skontaktuj się z ekipą wsparcia w Biurze regionalnym PADI. Aby odnowić członkostwo na rok 2021, przejdź na stronę PADI Pros’.

PADI jest zdecydowanie największą i najbardziej popularną organizacją nurkową na świecie. Jeśli nie jesteś jeszcze członkiem PADI, sprawdź, dlaczego 8250 profesjonalistów i 218 centrów nurkowych dołączyło do rodziny PADI od początku pandemii w marcu tego roku. Skontaktuj się ze swoim Biurem Regionalnym PADI, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak partnerstwo z PADI może pomóc Ci osiągnąć większy sukces.

O PADI

PADI® (Professional Association of Diving Instructors®) jest największą i najbardziej popularną organizacją nurkową na świecie, do której należy ponad 6750 centrów i baz nurkowych oraz 137 000 profesjonalnych członków. Organizacja ta wydaje ponad 1 milion certyfikatów każdego roku. Dzięki edukacji, doświadczeniom zmieniającym życie i podróżom, PADI pozwala ludziom na całym świecie przeżywać nurkowe przygody i chronić oceany. Organizacja utrzymuje wysokie standardy szkoleń nurkowych, bezpieczeństwa i obsługi klientów oraz kontroluje ich jakość i spójność na całym świecie. Dzięki temu można powiedzieć, że od ponad 50 lat PADI to niewątpliwie „The Way the World Learns to Dive®”. Organizacja jest również zaangażowana w ochronę środowiska. Poprzez szkolenia i partnerstwo z innymi, podobnie myślącymi organizacjami PADI pokazuje milionom ludzi, jak mogą aktywnie odkrywać i chronić oceany. PADI kładzie nacisk na zachowanie zdrowego środowiska naturalnego na całym świecie i chce wyszkolić miliard liderów, którzy będą odkrywać i chronić oceany. Seek Adventure. Save the Ocean.SM

www.padi.com

Źródło: Informacja prasowa PADI

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurkowanie w zalanej kopalni Tuna Hästberg

Sony A7R IV pod wodą