w

Wypadki śmiertelne na obiegu otwartym – Seminarium DAN

Ciekawe i pouczające seminarium/webinarium o wypadkach śmiertelnych podczas nurkowania na obiegu otwartym. Jakie problemy prowadzą do wypadków śmiertelnych i na co zwracać uwagę, by nurkować bezpiecznie.

Jak zawsze seminaria DAN, na temat i w środek tematu. Warto obejrzeć, by uświadomić, się jakie problemy prowadzą do częstych wypadków śmiertelnych podczas nurkowania.

Seminarium porusza sprawę nurkowania na obiegu otwartym, czyli najpopularniejszym sposobie nurkowania na świecie. Dotyczy, to nie tylko początkujących nurków ale przede wszystkim nurków bardziej zaawansowanych.

DAN – Wypadki nurkowe

Bardzo istotny temat, to bezpieczeństwo. Niestety osoby z małym doświadczeniem (a nawet te z większym), mogą nurkować niebezpiecznie i nie być tego świadomym.

Warto szkolić się i poszerzać swoje umiejętności i doświadczenie. Oczywiście, warto również oglądać, tego typu webinaria by poznać częste problemy podczas nurkowania.

Pamiętaj o bezpieczeństwie!

Statystyki są nieubłagane i wielu nurków, ginie (ponad 40%) z powodu braku mieszanki oddechowej. Pierwsze bardzo ważne ćwiczenie, dla Ciebie! Często spoglądaj na manometr, sprawdzaj głębokość oraz limit NDL.

Gdy twój buddy zapyta się o stan manometru, powinieneś umieć odpowiedzieć bez spoglądania na niego z dokładnością do 10bar.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Na moment, zapomnij o świetnej zabawie i postaraj się nurkować świadomie i bezpiecznie!

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skafander Mares Flexa 5.4.3 – test i opinia długoterminowa

Śmieci osiadają na dnie