w

Z wizytą w firmie OTTER

OTTER to angielska marka produkującą suche i mokre skafandry z “historią”. Powstała w 1987 roku i jest jedną z nielicznych rodzimych Angielskich marek, które wciąż oferują produkty szyte na miarę w UK.

OTTER odrobinę zapomniana marka

Ostatnimi czasy jest tylko kilka marek “popularnych” w świecie suchych skafandrów. Ale warto również poznać te mniej znane manufaktury, które produkują ręcznie robione rozwiązania dla nurków wymagających.

OTTER od zawsze gdzieś był popularną i lubianą marką. Marką o ugruntowanej pozycji z bardzo szeroką gamą produktów. Dziś faktycznie marka w swojej ofercie ma olbrzymią liczbę krojów, od krojów dobrze już znany po nowsze produkty np. jak trilaminatowy model “Otter Britannic MK2”.

Z wizytą w firmie OTTER – Wywiad

Zobaczcie czym jest rodzinna firma OTTER. Odrobina o tym czym są produkty oraz czym są suche skafandry.

Otter Britannic MK2 – Test

Oto bardzo ciekawy test najnowszego suchego skafandra od firmy: Otter Britannic MK2. Produkt powstał w 2013 roku. Od tamtego czasu niewiele zmieniło się w ofercie ale nie poprawia się sprawdzonych rozwiązań zbyt często.

Jesteśmy ciekawi, kiedy firma OTTER rozwinie swoją ofertę o najnowsze jeszcze nie znane modele. Jako, iż jest to mała rodzinna manufaktura skupiają się raczej na doskonaleniu konstrukcji niż wprowadzaniu innowacji. Gdy coś działa, szkoda zamienić to niepewną nowością.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Robimy Poseidon’a Składaka

Techniczna konfiguracja automatów w nurkowaniu rekreacyjnym