w

Robimy Poseidon’a Składaka

To już oficjalne, decyzja podjęta a serwis czeka i zaciera ręce. Robimy “składaka” pod nasze wyjazdy nurkowe, czyli Poseidon Cyklon 5300… czyli połączenie Cyklona 5000 z Poseidon’em 300.

Bo naczelny wariuje na punkcie Poseidon’a

Ci co znają naczelnego Nurek Amator, wiedzą że jest zagorzałym fanem Poseidon’a. Do tego stopnia, że kupuje kolejne “stopnie” tym razem 2x drugi stopień 300’tki.

Pomysł jest jeden. Połączyć pierwszy stopień Cyklona 500 z drugimi stopniami Cyklona 300, który jest idealną konstrukcją jak model nowszy. Czyli mamy fajny misz-masz tego co było z tym co aktualnie w ofercie Poseidona jest.

Dla osób zainteresowanych drugi stopień jest taki sam zarówno w modelu 5000 jak i w modelu 300. Po prostu “perfekcji” się nie poprawia… ba nawet jest ten sam “kit serwisowy”. Inny jest pierwszy stopień oraz węże (przypuszczenie redakcji).

Chcesz poczytać więcej o Poseidon’ach? Zobacz nasze inne wpisy:

Poseidon Cyklon 5000 wciąż modny

Poseidon Cyklon 5000 Metal – Idziemy w TecRec’a

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Usługowe poszukiwanie zagubionych przedmiotów

Z wizytą w firmie OTTER