w

Usługowe poszukiwanie zagubionych przedmiotów

Czy coś zostało zgubione w wodzie? Nie wiesz co zrobić by odnaleźć swój zagubiony przedmiot? Warto wezwać nurka na pomoc. Poszukiwanie i wydobywanie zagubionych przedmiotów to nasza pasja.

Usługowe poszukiwanie i wydobywanie przedmiotów

Nurkowanie jest naszą pasją w 100% poświęcamy swój czas na dobrze spędzone minuty pod wodą. Poszukiwanie przedmiotów może zająć od 1h do kilkunastu butli i kilkunastu godzin. Nie dajemy gwarancji, ale staramy się pomóc w zaginionych sprawach.

Zgubiona biżuteria? działamy

Nie ma minimalnej wielkości przedmiotu. Ważne by posiadał on w swojej budowie jakiś metal (np. srebro, złoto, platyna) a mamy spore szanse na odnalezienie i wydobycie. Podejmujemy się odnajdywania pamiątek i zagubionych przedmiotów na terenie wielkopolski lub przy poważniejszych zleceniach również i w dalszych zakątkach naszego kraju.

Wiemy jak ważna może być rodzinna biżuteria. Dużo ważniejszym od aspektów finansowych jest aspekt przywiązania. Rozumiemy, że tego typu przedmioty trzeba odnaleźć. Pomożemy a może uda się odnaleźć już za pierwszym podejściem Twój przedmiot.

Szukamy

Główne poszukiwania dotyczą biżuterii ale również zdarza się nam poszukiwać inne przedmioty takie jak kamery sportowe, telefony, silniki jachtowe, okulary, portfele, zegarki oraz inne przedmioty możliwych do znalezienia.

Czemu szukamy pod wodą?

Nie robimy tego dla pieniędzy, robimy to dla naszego zadowolenia oraz szkolenia nurkowego. Działamy by nurkować a przy okazji pomagać w gardłowych sytuacjach. Samo nurkowanie jest niesamowite a przy okazji, gdy można coś znaleźć i często jeszcze oczyścić dno ze śmieci to samo w sobie jest przygodą i dobrym uczynkiem. Oczywiście liczymy na zwrot kosztów przejazdu oraz powietrza w butli naszych nurków.

Jeśli będziesz dodatkowo chcieć coś nam zapłacić to liczymy na dary na rzecz naszej fundacji na rzecz nurkowania osób niepełnosprawnych i ochrony oceanów.

Chcesz coś odnaleźć? Wiesz mniej więcej, gdzie coś zaginęło daj nam znać może uda się coś zrobić wspólnie. kontakt: dellos[at]wp.pl

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czy warto kupić butle nurkową?

Robimy Poseidon’a Składaka