w

1400+ nurków w grupie NUREK AMATOR

Kolejny rekord padł na początku Września 2019… Po 25 dniach od uzyskania 1300+ osób w grupie Nurek Amator dziś mamy ponad 1400 osób. Jak widać z biegiem czasu licznik leci do przodu i jest nas z każdym dniem coraz więcej! Dziękujemy wszystkim za udział w życiu grupy. Bez Was nic byśmy nie zrobili!

Kolejny miesiąc i mamy 1400+ osób w grupie

A jeszcze dwa lata temu było nas w grupie 5-6 osób. Coraz większa liczba osób śledzi naszą stronę internetową (już ponad 370 osób). Każdego miesiąca zagląda do nas ponad 2000 osób. A nasza grupa na Facebook’u powiększa się w tempie 80-100 osób miesięcznie!

Mamy już 2 lata

Od 05.08.2017 prowadzimy stronę Nurek Amator. Idziemy do przodu. Przez ten czas udało się nam opublikować ponad 600 wpisów. Początki były ciężkie, i cieszyliśmy się z odwiedzin rzędu 15 osób tygodniowo. Dziś jest to ponad 2000 osób miesięcznie… wciąż jesteśmy małym serwisem, ale robimy co kochamy i możemy dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Dziękujemy WAM za udział!

Oczywiście to jest tylko i wyłącznie zasługą naszych czytelników! Bardzo dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Motywujecie nasz zespół do działania i sprawiacie, że widzimy sens w prowadzeniu naszego blogo-magazynu.

Dziękujemy, że jesteście z nami i jak zawsze liczymy dalej tym razem do 1500 osób…

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OrcaTorch D950V – podwodna lampa o mocy 10500 lumenów

Rebreather w konfiguracji sidemount z Jill Heinerth