w

OrcaTorch D950V – podwodna lampa o mocy 10500 lumenów

Profesjonalne oświetlenie Video, nie musi być bardzo drogie. Wśród najmocniejszych lamp znajdziecie model OrcaTorch D950V o mocy 10500 limenów. Wisienką na torcie będzie współczynnik CRI o wartości Ra92.

Dobra podwodna lampa VIDEO

Jeśli poszukujemy dobrej lampy VIDEO pod nasze produkcje należy zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Sprawdzić rodzaj diody LED oraz soczewki, solidność wykonania i materiały, współczynnik oddania barw, moc oraz czas pracy. Czyli jak widać, nie jest łatwo wybrać dobry produkt. Jeszcze trudniej będzie kupić lampę w dobrej cenie.

Kręcąc filmy Video poszukujemy dobrej jakości lampy, która będzie mocna oraz niezawodna. Nie możemy, też zapominać o wygodzie używania oraz długim czasie pracy. Pracując na małych głębokościach (8-12m) możemy spędzić tam sporo czasu nim skończy się nam powietrze w butli. Warto by bateria w naszych lampach nie skończyła się szybciej niż nasze nurkowanie.

Poniżej link do lamp OrcaTorch D950V w naszym sklepie

Partnerzy NUREK AMATOR

OrcaTorch D950V – czy to dobra lampa?

Naszym zdaniem jedna z najlepszych konstrukcji na rynku. Jednocześnie wysoki współczynnik Ra oraz bardzo dobrej jakości szklana soczewka. Dzięki tej lampie, nasze podwodne filmy zyskają na jakości.

Barwy ryb oraz otoczenia nabiorą nowych walorów. To właśnie dzięki doborowi dobrego oświetlenia możemy rozwijać nasz warsztat video. OrcaTorch D950V może nie należy do najtańszych lamp, nie jest również najmniejsza oraz najlżejsza. Otrzymujemy za to niesamowite źródło światła w “bardzo rozsądnej” cenie (stosunek jakości do ceny).

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Suche rękawice – KUBI Dry Gloves

1400+ nurków w grupie NUREK AMATOR