w

Suche rękawice – KUBI Dry Gloves

Nurkując w suchym skafandrze cenimy sobie niesamowite walory grzewcze oraz komfort jaki daje nam suchy skafander. Idealnym uzupełnieniem będzie niezawodny, trwały i zawsze suchy system suchych rękawic. I oczywiście tu znajdziecie najlepsze na rynku rozwiązanie, system KUBI Dry Gloves.

KUBI Dry Gloves System

Zimno nas nie zaskoczy

Nurkując w Polskich jeziorach często mamy problem ze zmarzniętymi rękami. Najlepszym rozwiązaniem jest zastosowanie systemu suchych rękawic, który pozwoli nam na utrzymanie optymalnej temperatury dłoni.

Odpowiednie zamontowanie systemu suchych rękawic pozwoli na swobodny przepływ powietrza w skafandrze pomiędzy głównymi partiami skafandra a systemem suchych rękawic. Dzięki zastosowaniu uniwersalnej konstrukcji system KUBI sprawdzi się w każdym rodzaju suchych skafandrów.

Suche dłonie zawsze

Oprócz dostarczenia ciepła do naszych dłoni unikamy kontaktu z wodą. Koniec ze stosowaniem mokrych rękawic z suchym skafandrem. Już dziś zamień mokre rękawice neoprenowe na kompletny system suchych rękawic w systemie KUBI.

System na lata

System KUBI wykonany jest w całości z wytrzymałego i lekkiego stopu aluminium. W przeciwieństwie do rozwiązań plastikowych jest niesamowicie wytrzymały na wszelkiego typu uszkodzenia oraz lekki.

Zastosowanie aluminium pozwoliło na stworzenie uniwersalnego rozwiązania zarówno na ciepłe jak i zimne warunki. Dodatkowo system ten, jest najwytrzymalszym rozwiązaniem dostępnym na rynku. Kupując KUBI inwestujesz w rozwiązanie na lata.

Sprawdzony przez nurków na całym świecie

System KUBI został sprawdzony przez wielu wyśmienitych nurków na całym świecie. Zebrał wiele nagród oraz pozytywnych opinii wśród najbardziej wymagających nurków technicznych oraz rekreacyjnych.

Już teraz to niesamowite rozwiązane jest dostępne w Polsce.

Przewaga technologiczna

Nie bez powodu KUBI opracowało rozwiązanie wykonanie z metalu. Jest lekkie, wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz sprawdza się w słonych i słodkich wodach. Dodatkowo system jest bajecznie prosty do założenia i zdjęcia. System uniwersalny do zastosowania ze wszystkimi suchymi skafandrami, wytrzymały oraz zapewniający ciepłe i suche dłonie.

Bez konieczności montażu na stałe, łatwy do instalacji i gotowy by służyć dalej gdy zmienić swój suchy skafander na nowy.

Co wyróżnia KUBI od konkurencji:

  • uniwersalny i niezawodny system o przetestowanej konstrukcji
  • łatwy montaż – do wykonania w domu lub na nurkowisku
  • brak plastikowych części – wytrzymała konstrukcja z aluminium
  • łatwe używanie – szybkie zakładanie i ściąganie suchych rękawic
  • odporne na słone wody
  • wytrzymała konstrukcja metalowa (aluminium) odporna na uszkodzenia mechaniczne
  • brak ruchomych części
  • kompatybilny z każdym suchym skafandrem
  • montaż możliwy na manszetach z neoprenu, latexu czy gumy

Pierścienie występują w rozmiarach 70mm, 80mm, 90mm oraz 100mm

Już wkrótce KUBI Dry Gloves System dostępny w sprzedaży przez serwis Nurek Amator. Więcej informacji o cenie, dostępności oraz produkcie pod adresem: dellos[at]wp.pl

Oto jak w szybki i prosty sposób zainstalować system KUBI Dry Gloves w swoim suchym skafandrze:

KUBI Dry Gloves – jak zainstalować system suchych rękawic

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Jeden ping

  1. Pingback:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nimar – podwodna obudowa dla Canon EOS R

OrcaTorch D950V – podwodna lampa o mocy 10500 lumenów