w

1600+ nurków w grupie NUREK AMATOR

Kolejna świetna informacja, mamy już ponad 1600 osób w grupie NUREK AMATOR na Facebook. To kolejna, świetna informacja. Wciąż się rozwijamy, oraz nowe osoby dołączają się do naszej grupy!

Grupa się rozrasta

Tak, jest nasza grupa rośnie w liczebność. Pojawia się coraz więcej ciekawych publikacji oraz coraz więcej rozmów o tym jak zacząć nurkować czy jaki sprzęt wybrać dla siebie.

Zdobycie 1600 osób w grupie to kolejny duży krok do liczby 2000! To już raczej pewne, że w 2020 roku osiągniemy tę liczbę grupowiczów.

Rozwój, grupy to tylko potwierdzenie, tego że robimy coś dobrze. Rozwijamy również redakcję oraz poszukujemy nowych wyzwań nurkowych. A będzie się w 2020 działo sporo w strefie kursów oraz doskonaleń umiejętności nurkowych.

Zapraszamy i dziękujemy…

Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie należą do naszej Grupy Nurkowej, do dołączenia. A osobom, które już należą bardzo dziękujemy, że jesteście z nami! To tylko dzięki wam, udaje się rozwijać nasz serwis oraz grupę. Jesteście naszą motywacją do dalszego działania oraz rozwijania siebie i innych.

Już ponad 1700 osób w nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


Co myślisz?

Napisane przez Nurek Amator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CAPTCHAis initialing...

ISE – konfiguracja długiego węża w nurkowaniu rekreacyjnym

In Too Deep – nurkowanie jaskiniowe