w

1700+ osób w grupie – porozmawiaj z nami

To już oficjalna informacja, przekroczyliśmy liczbę 1700 osób i małymi kroczkami zbliżamy się do liczby 1800. To dobry moment by porozmawiać i spotkać się na grupie.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

No i znów dziękujemy, że jesteście z nami. A już pewno za chwilę dobijemy do liczby 1800 osób. Jak ten czas szybko leci a liczba grypowiczów rośnie. Nie spodziewaliśmy, się że uda się nam dojść do takiej wielkości grupy. A jednak się udało! Bez Was oczywiście nie dali byśmy rady.

Jak pewno wiecie, staramy się ograniczyć liczbę reklam wyjazdów na naszej grupie oraz rozwijać jej potencjał, jeśli chodzi o nowości sprzętowe oraz pytania do specjalistów.

Razem z ISSF

Udało się nam nawiązać współprace z federacją ISSF, która dostarcza nam wielu ciekawych informacji oraz dzieli się nurkowym know-how.

Również nadchodzą wspólne szkolenia z ISSF na Hańczy, na które zapraszamy wszystkich zainteresowanych. W roku 2020, zaczynamy szkolenia dla osób myślących o przejściu na ciemną stronę czyli na nurkowanie techniczne.

Ale spokojnie, będziemy zapraszać na wspólne szkolenia rekreacyjne również. Nasz serwis nie zmienia profilu na nurkowanie techniczne! Wciąż, kochamy nurkować rekreacyjnie i dzielimy się wiadomościami głównie dla nurków rekreacyjnych.

Co dalej?

Dalej, rozwijamy naszą stronę, dbamy o rozwój grupy oraz dzielimy się ciekawostkami. Wciąż, kochamy nurkować!

Do zobaczenia nad i pod wodą!

A jeśli nie jesteś w naszej grupie, to zapraszamy do dołączenia już dziś! Czekamy na Ciebie!

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nurkowanie na Torpedowni – Gdynia, Luty 2020

Love Maldives – unikalne biuro podróży