w

200bar.co – pracuj i nurkuj na całym świecie

Praca dla Divemastera i Instruktora nurkowania na całym świecie? Oczywiście, dzięki platformie oferującej pracę dla nurkujących czyli 200bar.co. Nie musisz być divemasterem w Polsce, możesz wyjechać w różne ciekawe zakątki i dalej rozwijać swoją pasję.

Pracować jako divemaster w ciepłych krajach

A więc chcesz zmienić swoje życie? Skończyć z pracą w biurze i 8h dniem pracy? A może myślisz o długich wakacjach by naładować baterie na kolejne wyzwania?

Czemu nie pomyśleć o zamianie szarej rzeczywistości na pracę na Maledivach, Bahamach a może wyjazd do Australii? Tu przydatnym może być zajrzenie na platformę pracy dla instruktorów 200bar.co.

Nie jestem instruktorem lub divemaserem

Możesz zawsze przejść kursy w Polsce albo poszukać oferty pracy, która umożliwi zrobienie kursu instruktorskiego już tam na miejscu. Pamiętaj, jeśli nurkowanie jest twoją prawdziwą pasją nie ma rzeczy niemożliwych! Trzeba działać!

Zajrzyj już dziś na stronę 200BAR: https://200bar.co/

Chcesz zostać instruktorem nurkowania w Polsce? Napisz do nas maila lub pozostaw komentarz pomożemy w wyborze najlepszej organizacji szkoleniowej.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

MĀOÏ czyli komputer nurkowy w masce

GARMIN Descent MK1 – nowy zegarek nurkowy