w

Akcesoria – ładowarka USB Xtar EU4

Wyjazdy nurkowe to dla wielu z nas okazja relaksu. Warto zadbać o prosty sposób ładowania naszych urządzeń. Jeszcze najlepiej, gdy będzie to ładowarka USB. Oto Xtar EU4.

Często podróżujemy po świecie nurkując. W naszych podróżach wiecznie mamy “problem” braku energii potrzebnej do naszego sprzętu. A gdy jesteśmy już w pokoju hotelowym, mamy dostęp do tylko jednego gniazda. Jeszcze gorzej ma się sprawa na łodzi, podczas wypraw… tu notorycznie nawet jednego wolnego gniazda nie ma.

Bo ładować trzeba

W pracy fotografa i filmowca podwodnego stajemy przed problemem sprzętu do naładowania. A jest tego naprawdę sporo. Już nawet nie liczymy co trzeba naładować… jest tego sporo… Część urządzeń dołączymy do gniazdka w ścianie. Tylko czasem w pokoju hotelowym jest jedno lub tylko dwa gniazdka w pokoju. A przecież akumulatory trzeba naładować. Nasz telefon jedzie na oparach a sytuacja laptopa i kamery wcale nie jest lepsza.

Podróż elektryka

Milion kabli walających się w bagażu podręcznym. I to wieczne tłumaczenie na lotnisku. Tak, to jest ładowarka, tak ten kabel potrzebuję… Czasem patrząc na mój mały plecak mam wrażenie, że zaraz wszystko wypadnie. Jest w nim milion zasilaczy, przewodów, ładowarek, akumulatorów, oraz innych akcesoriów.

Gdyby tak ktoś kiedyś zważył podręczną torbę ze sprzętem? Pewno nie zmieścili byśmy się w 3kg.

Ładowarka USB – Xtar EU4

Z ratunkiem przyjdzie nam łądowarka USB. Fajnie jeszcze gdy ładowarka pozwoli naładować również naszego laptopa. Dziś prezentujemy 64W ładowarkę Xtar EU4. Fajny produkt w przyzwoitej cenie. Wielkim atutem jest adaptacyjne napięcie ładowarki .Możemy skorzystać z prądu 220V w Europie jak i 120V w USA.

Ładując przez porty USB możemy podpiąć jednocześnie kilka urządzeń. Albo skorzystamy z trzech portów kompatybilnych z USB 3.0 lub jedno portu USB-C.

Wykorzystując tylko jedno gniazdko z sieci, uda się nam naładować kamerę GoPro, telefon komórkowy i komputer nurkowy. Ot… przydatny gadżet podczas wypraw nurkowych. Mamy nadzieję, wkrótce pokazać wam un-boxing urządzenia oraz testy.

Ładowarkę Xtar EU4 można kupić tutaj. Dodatkowo firma Xtar w swojej ofercie ma wiele modeli ładowarek ogniw jak i same ogniwa. Ale ładowarki do akumulatorów i akumulatory to już temat na kolejne publikacje.

Życzymy udanego nurkowania, zawsze z dużą mocą. Tą własną i naszych urządzeń.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zegarkowe komputery nurkowe – porównanie

Współpraca LEGO i National Geographic Kids