w

Zegarkowe komputery nurkowe – porównanie

Oto ciekawe review dotyczące zegarkowych komputerów nurkowych różnych marek. A więc mamy tu porównanie SUUNTO D5, SHEARWATER TERIC, GARMIN DESCENT MK1 oraz RATIO iDIVE COLOUR EASY.

Najlepsze zegarkowe komputery nurkowe

Kiedy warto kupić komputer zegarkowy? Gdy jedziemy na wakacje a nie wiemy czy będziemy nurkowali. Gdy jedziemy na zaplanowany wyjazd, dużo lepszym wyjściem będzie zabranie komputera większego, łatwiejszego w odczytaniu oraz dłużej działającego na baterii.

Ale czasem nie jedziemy z nastawieniem na nurkowanie. Wtedy na pewno przyda się nam komputer nurkowy wielkości zegarka, który na co dzień będzie nam służył właśnie jako zegarek a gdy zajdzie potrzeba będziemy mieli przy sobie komputer nurkowy.

Co wybrać mały czy duży komputer?

Na temat wyboru komputera pisaliśmy już wcześniej. Oczywiście nie jest to złota zasada. Każdy może zdecydować się na wybór jednej wielkości.

Więcej o wyborze małego czy dużego komputera nurkowego napisaliśmy w naszym innym artykule:

Komputery nurkowe – mały vs duży

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ISO w podwodnym filmowaniu

Akcesoria – ładowarka USB Xtar EU4