w

Aqua Lung i770R – nowy komputer nurkowy

Na rynku pojawił się nowy komputer – Aqua Lung i770R. Ten najnowszy komputer rekreacyjny posiada zintegrowany akumulator, wyświetlacz kolorowy sporych rozmiarów oraz obsługę do 4 gazów (Air lub Nitrox). Dość ciekawy design.

Aqua Lung i770R

Wyświetlacz to TFT wyposażony w standardowe opcje jak moc podświetlania, pełne kolory czy dobrą widoczność pod wodą. Interfejs z materiałów reklamowych wygląda dość prosto. Mamy w komputerze standardowe opcje jak 3 osiowy kompas, rodzaje podświetlania, alarmy, dive planner etc.

Chcesz zgrać logi? Z aplikacją na smartfonie (Android lub iOS) połączymy się za pomocą Smart Bluetooth. Do zgrywania logów wykorzystujemy aplikację DiveLog+.

Mamy oczywiście pełną integrację AI. Komputer może współpracować do 4 padów, podłączonych do niezależnych czterech pierwszych stopni podających nam dane dotyczące ciśnienia mieszanki w butli.

Komputer wielogazowy obsługuje do 4 gazów Nitrox. Otrzymujemy również alarmy w formie Audio obok alarmów na wyświetlaczu. Coś ta czwórka się powtarza bo również są cztery tryby nurkowania: Air, Nitrox, Gauge oraz Free Dive.

Jak widać nowy produkt jest zaawansowanym komputerem rekreacyjnym. Jego operacyjna głębokość wyliczona jest do 100m. Naszą uwagę również przyciągnął nylonowy pasek mocowania. Niestety producent nie podał czasu pracy na akumulatorze. Cały system obsługujemy trzema przyciskami.

Film reklamowy Aqua Lung i770R

Czy warto kupić?

Nie podpowiemy, nie mieliśmy okazji testować ani oglądać urządzenia. Na pewno będzie dość drogim komputerem ceny oscylują między 3100-3300zł (nie znamy Polskiej ceny).

Zdjęcia: źródło strona Aqua Lung

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Test komputera Shearwater PERDIX AI

Nurkowanie ze skuterem (DPV) jest super!