w

Automat i płetwy opływane… czekamy na kolejne wyzwania

Opływaliśmy automat po serwisie oraz nowe płetwy pod suchy skafander. Tak więc końcówka sezonu 2017 wciąż u nas trwa… teraz kolejne wyzwania przed naszą ekipą. Kolejne szkolenia, kolejne baseny, kolejne poznawanie techniki nurkowania.

Poseidon Cyklon 5000 & Płetwy Poseidon ZOSTAJĄ

Pierwsze testy naszego Cyklon’a 5000, tylko pomruk zadowolenia i niesamowita frajda ze stosowania tego automatu. Ach, wspomnienia z kursu OWD i innych aparatów nie mają jak się porównywać z Poseidon’em. Tak, to już zboczenie… do aparatu doszły płetwy również firmy Poseidon. Na morką piankę za duży rozmiar, ale liczymy, że będzie zupełnie inaczej na suchym skafandrze.

A zapowiada się, iż szkolenie ze suchego skafandra odbębnię jeszcze w sezonie 2017. Pozwoli mi to przedłużyć nadchodzący sezon 2018 o kilka chwil dłużej pod wodą.

Sprzęt opływany, kumple odwiedzeni, basen udany!

Hobby przeradza się w obsesję?

Czy Ty też każdego dnia czekasz na nadchodzący wyjazd na nurki i sprawdzasz czy sprzęt jest sprawny? Czy to jeszcze hobby czy już może obsesja? No tego nie wiem ale żona dziwnie spogląda na to zachowanie… ja rozważam szkolenia a ona już mówi, że i tak wie że pójdę.

Pewno myśli, że jak tylko pojawi się jakieś nowe szkolenie PADI, nawet z obsługi “przysłowiowych zapałek” to Marcin bierze sprzęt i śmiga. No chyba tak jest 😉

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zegarek dla nurków Casio GWN-Q1000

Such Skafander – BARE Sports X-Mission