w

Zegarek dla nurków Casio GWN-Q1000

W ofercie Casio pojawił się produkt stworzony z myślą o nurkujących. Jest to Casio G-SHOCK GULFMASTER GWN-Q1000-1AER. Co w tym zegarku takiego nowatorskiego się zapytacie? Oprócz wielu gadżetów w zegarku również zainstalowano głębokościomierz do 50m głębokości.

50m głębokości z dokładnością do 10cm

50m to wystarczająco dla rekreacyjnych nurków. Ale nie tylko głębokość znajduje się pod maską Gulfmastera. Zegarek mierzy również ciśnienie atmosferyczne, temperaturę oraz posiada wbudowany elektroniczny kompas. Jeśli to jest mało na pewno ucieszy Was wbudowany wskaźnik przypływów i odpływów oraz obudowa wykonana z włókna węglowego. Urządzenie dedykowane dla osób spędzających sporo czasu na ekstremalnych wycieczkach.

Całość tego cuda technologicznego zamknięte w obudowie odpornej na korozję a zaawansowany mechanizm napędzany jest dzięki baterii słonecznej.

Nie tylko nurkowanie

Gulfmaster to świetny zegarek dla wszystkich fanów sportów wodnych. Zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. To urządzenie wykraczające ponad nurkowanie. Przydatne zarówno pod jak i nad wodą. Dla bardziej nurkowych zajęć warto rzucić okiem na modele z serii G-Shock FROGMAN. Ale dla wodniaków (żeglarzy, sufertów, marynarzy) właściwym wyborem będzie właśnie Gulfmaster.

Czemu napisaliśmy w tytule, że to zegarek dla nurka? Bo nurkowanie jest stylem życia, przygodą i na pewno wykorzystacie ten zegarek zarówno pod jak i nad wodą. Wkrótce również przedstawimy modele z serii FROGMAN a poniżej filmy znajdziecie odnośnik do reklamy zegarków stricte dla nurków.

Nurkowanie to lifestyle

Już od dawna wiadomo, że takie dziedziny sportu jak żeglarstwo czy nurkowanie to sposób na życie a nie jedynie hobby. Jeśli chcemy pokazać, że sporty wodne odgrywają w naszym życiu bardzo istotny element można skorzystać z różnych gadżetów. Jednym z nich będzie oczywiście zegarek. Śmiało może nim być właśnie Casio G-Shock Gulfmaster.

Czyli zerwanie ze stereotypem zegarka mechanicznego z bezelem na rzecz nowoczesnego zegarka z napędem słonecznym. Ale oczywiście nie musimy rezygnować ze wskazówek, które oczywiście w Casio zostały zachowane. Świetny dodatek dla osób ceniących sobie wygodę oraz wytrzymałość.

Film reklamujący serię Gulfmaster od Casio:

Więcej informacji znajdziecie na stronie dystrybutora: https://www.zibi.pl/g-shock/kolekcje/gshock-master-of-g/gwn-q1000-1aer/

Specyfikacja:

  • Wodoszczelność – 200 metrów
  • Mechanizm – Kwarcowy
  • Rodzaj koperty – Tworzywo sztuczne
  • Kolor tarczy – Czarny
  • Szkiełko – Mineralne
  • Typ paska – Tworzywo
  • Kolor paska – Czarny
  • Szerokość koperty – 57.30 mm
  • Grubość koperty – 17.00 mm
  • Waga – 115g

Oprócz Modelu Gulfmaster, Casio posiada specjalne modele dedykowane dla nurków czyli serię G-SHOCK FROGMAN. Film promocyjny dla serii FROGMAN znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=LDIH0iQeW1o

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowa latarka do nurkowania od Ammonite System

Automat i płetwy opływane… czekamy na kolejne wyzwania