w

Baltictech – konferencja nurkowa już w listopadzie

Konferencja to chyba za mało powiedziane. Jedna z największych imprez nurkowych już w dniach 25-26 listopada! Warto się wybrać, czyli prawdziwa gratka dla wszystkich fanów nurkowania technicznego i zawodowego. Specjalni goście, niesamowite prelekcje oraz niezliczone nowinki ze świata nurkowania.

Lista prelegentów jest długa…

BalticTech wypracowało znaną i cenioną pozycję wśród imprez nurkowych na świecie tym bardziej może zaoferować nam niesamowite prelekcje z świetnymi specjalistami. Nie wierzycie? Lista prelegentów dostępna jest tutaj. Konferencja Balitctech 2017 odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia.

Już teraz zapraszamy do zakupu biletu i uczestnictwa w imprezie. Bilety na Baltictech można kupić w wirtualnej kasie. Impreza zapowiada się bardzo ciekawie. By śledzić nowości związane z imprezą zapraszamy na FB fanpage i grupę.

Zgłosiliśmy chęć uzyskania akredytacji prasowej z ramienia NA. Jeśli weźmiemy czynny udział w evencie, przedstawimy nasze materiały i wrażenia po imprezie. Trzymajcie za nasze zgłoszenie kciuki i do zobaczenia pod wodą.

Mamy ponad 3100 osób w naszej nurkowej grupie! Dołącz do grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018

Jak używać kołowrotek nurkowy – podstawowe węzły