w

Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018

Już w dniach 17-18 lutego 2018 zapraszamy na targi nurkowe “Podwodna Przygoda 2018” w Warszawie. To kolejne wydanie targów pełnych sprzętu oraz prelekcji o nurkowaniu.

Targi Nurkowe Podwodna Przygoda 2018

Już w lutym będziemy na Targach Nurkowych “Podwodna Przygoda” razem z kamerą oraz zespołem redakcyjnych Nurek Amator. Niezmiernie cieszy nas fakt, że uda się nam odwiedzić tę ciekawą imprezę poświęconą podwodnemu światu.

Videorelacja – VIII Warszawskie Targi Nurkowe

Więcej o nadchodzącej imprezie na stronie targów: www.podwodnaprzygoda.pl

Szanowni Państwo,

Podwodna Przygoda to największe targi nurkowe w Europie Środkowo-Wschodniej, to także jedyne targi w Polsce, w trakcie których spotyka się:

  • kilkuset instruktorów,
  • blisko 4000 nurków i potencjalnie zainteresowanych tym sportem,
  • najbardziej rozpoznawalne osoby w tym środowisku.

Dlatego mam przyjemność zaprosić Państwa firmę do dołączenia do zacnego grona Wystawców prezentujących się na tym wydarzeniu. IX edycja targów Podwodna przygoda odbędzie się 17-18 lutego 2018 r. na EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Nowoczesna formuła targów pozwoli zarówno Wystawcom, jak i zwiedzającym przekonać się, na czym polega otwarcie świata podwodnego na szerokie grono potencjalnie zainteresowanych taką aktywnością.

Ważną częścią wydarzenia będzie Nurgres z prezentacjami najnowszego sprzętu nurkowego, prototypów i nowych wyrobów w świecie techniki nurkowej.
W tym roku proponujemy jego odmienną formułę, gdyż chcemy ukazać piękno podwodnego świata wszystkim tym, którzy dopiero zamierzają go poznać. Dlatego też prelegentami na tegorocznym Nurgresie będą osoby znane nie tylko w środowisku, ale także w przestrzeni publicznej m.in. Margita Ślizowska – piosenkarka i jednocześnie instruktorka w federacji GUE.

Zależy nam, by odwiedzający mogli jak najlepiej poznać naszych Wystawców, dlatego zainteresowanym firmom oferujemy w ramach opłaty targowej:

  • stoisko wystawiennicze (w rezerwacji lokalizacji stoisk obowiązuje kolejność zgłoszeń),
  • możliwość rozstawienia w dozwolonych miejscach roll-upów i/lub hostess z ulotkami,
  • wymienienie marki oraz kontaktów do firmy w katalogu wystawienniczym rozdawanym wszystkim zwiedzającym,
  • możliwość merytorycznej prezentacji na Nurgresie.
  • ekspozycję marki (nazwa firmy, logotyp, link do strony www) na stronie targów www.podwodnaprzygoda.pl.

Istnieje oczywiście możliwość dodatkowych działań promocyjnych w trakcie targów za dodatkową, opłatą (np. dodawanie ulotek lub gadżetów firmy do każdego biletu w kasie).

Mam nadzieję, że Państwa firma zechce współtworzyć to najważniejsze dla środowiska nurkowego wydarzenie. Jestem otwarty na wszelkie sugestie dotyczące współpracy i z przyjemnością się z Państwem spotkam, by osobiście porozmawiać o obopólnych korzyściach.

Interesujesz się nurkowaniem? Dołącz do naszej grupy Facebook


.

Napisane przez Nurek Amator

Marcin Ożarek (vel. NUREK AMATOR):. z nurkowaniem związany od 2017 roku. Od samego początku, zakochany w tej dyscyplinie "duchowego odprężenia". Miłośnik naturalnej przyrody oraz podróżnik nurkowy.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Używaliśmy – Aqualung Titan LX

Baltictech – konferencja nurkowa już w listopadzie